Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 1 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas vyro, gim. 1978 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., pareiškimas, kad buvo įsibrauta į ūkinius pastatus ir pavogti įvairūs įrankiai ir spalvotieji metalai. Žala 1 000 Eur.

Užregistruotas vyro, gim. 1962 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., pareiškimas, kad dėl kūno sužalojimų kreipėsi į RVUL, kur buvo diagnozuoti šonkaulių lūžiai.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad namuose, esančiuose Širvintų r. Alionių sen., kilo konfliktas tarp vyro, gim. 1963 m., ir jo sūnaus, gim. 2000 m. Konflikto metu sūnus panaudojo smurtą ir sukėlė fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1991 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad, jai vairuojant automobilį, jos vyras, gim. 1982 m., sėdėjęs ant galinės sėdynės, jai už nugaros, sugriebė rankomis jos kaklą ir ėmė smaugti, taip sukeldamas jai fizinį skausmą mažametės dukters akivaizdoje .

Užregistruotas UAB direktoriaus pareiškimas, kad šių metų spalio 30 d. buvo pastebėta, jog iš statybinio vagonėlio, esančio Širvintose, pavogti įvairūs statybiniai įrankiai. Žala tikslinama.

Užregistruotas vyro, gim. 1968 m., gyv. Ukmergėje, pareiškimas, kad atvykęs į jam priklausantį namą, esantį Širvintose, viduje rado išdaužytus ir sulaužytus įvairius daiktus. Žala 315 Eur.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų lapkričio 2 d., apie 1.45 val., savo namuose, lovoje rastas vyras, gim. 1959 m., lavonas be išorinių smurto žymių.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

 Vyras, gim. 1952 m., gyv. Jonavoje, vairavo automobilį SMART būdamas neblaivus Širvintų r. Gelvonų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 2.

Vyras, gim. 1966 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen.

Vyras, gim. 1960 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 7.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 27.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 9.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 2.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

431 str. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) nustatytų reikalavimų nevykdymas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 4.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 1.

 Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 71.

Gautas vyro, gim. 1979 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad atvykęs į sodybą, esančią Širvintų r. Musninkų sen., automobiliu TOYOTA, atėjo kaimyno du veršeliai ir apgadino automobilį. Žala tikslinama.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*