Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad kovo 8–13 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate 2019-03-06 gautas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos laikinai atliekančio tarnybos viršininko funkcijas pranešimas, kad 2019-03-05, apie 15.25 val., Širvintų r., Širvintų sen., kilo gaisras mediniame ūkiniame pastate. Gaisro kilimo priežastis yra galima tyčinė žmonių veika, kurios metu apdegė minėtas pastatas. Tokiu būdu buvo apgadintas svetimas turtas visuotinai pavojingu būdu.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate gautas Lietuvos teismo ekspertizės centro direktoriaus raštas dėl 2019-02-26 specialisto išvados, dėl pateiktų tirti dviejų ginklų. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad vyrui, gim. 1981 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., priklausantys šaunamieji ginklai yra priskiriami prie C kategorijos ginklų. Pateikti ginklai yra tinkami šaudyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad 2019-03-13, apie 20.40 val., vyras, gim. 1986 m., gyv. Zibalų sen., Širvintų r., būdamas neblaivus, aikštelėje, esančioje Zibalų sen., Širvintų r., viešoje vietoje, matant kitiems asmenims, veikdamas kartu su neblaiviu vyru, gim. 1997 m., gyv. Zibalų sen., Širvintų r., sudavė savo broliui, gim. 1985 m., vieną kartą kumščiu į veidą, o šiam pargriuvus, ne mažiau kaip vieną kartą jam įspyrė, o kitas vyras tuo metu koja vieną kartą spyrė gulinčiam asmeniui į šoną, tokiu savo elgesiu demonstruodami nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdydami visuomenės rimtį ir tvarką.

 

Asmenys pristatyti į policijos komisariatą:

Vyras, gim. 1973 m., gyv. Elektrėnuose, vairavo automobilį neblaivus.

Vyras, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., neblaivus sugadino svetimą turtą.

Vyras, gim. 1986 m., gyv. Zibalų sen., Širvintų r., įtariamas nusikalstamos veikos padarymu, išvežtas į Vilniaus aps. VPK areštinę.

Vyras, gim. 1997 m., gyv. Zibalų sen., Širvintų r., įtariamas nusikalstamos veikos padarymu, išvežtas į Vilniaus aps. VPK areštinę.

 

Neblaivūs vairuotojai –4:

Vyras, gim. 1975 m., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., vairavo dviratį neblaivus, Širvintų r., Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1973 m., gyv. Elektrėnuose, vairavo automobilį BMW neblaivus, Širvintų r., Širvintų sen.

Vyras, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Zibalų sen.

Vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen.

 

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 4.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

115 str. Tyčinis turto sunaikinimas ar sugadinimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 5.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 3.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 6.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 2.

506 str. Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 55.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*