Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO

2019 M. rugpjūčio 7–13 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2019 m. rugpjūčio 7–13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 3, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas – 3. Buvo sulaikyti 3 asmenys.

 

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2019 m. rugpjūčio 11 d. gautas V. B., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad stadione, esančiame Vilniaus g., Širvintų m., prie karių kapų, tarp jo ir A. S., gyv. Širvintose, įvyko konfliktas, kurio metu A. S. ranka du kartus sudavė V. B. į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.
  2. 2019 m. rugpjūčio 11 d. gautas L. P., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2019-08-11 apie 23.20 val. Širvintų m., Kalnalaukio g., jam einant su draugu K. V., gyv. Širvintų r., Širvintų k., ir pažįstamu P. G., gyv. Širvintų r., Kabaldos k., tarp jų kilo žodinis konfliktas, kurio metu K. V. ir P. G. jį sumušė. Dėl K. V. ir P. G. veiksmų L. P. patyrė nežymius kūno (veido) sužalojimus ir fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. V. ir P. G. sulaikyti.
  3. 2019 m. rugpjūčio 12 d. gautas V. L., gyv. Širvintų r., Kernavės sen., Kunigiškių I k., pareiškimas, kad 2019-08-12, 16.30 val., sugyventinis A. G., būdamas girtas, trenkdamas kumščiu į kairę veido pusę ir pataikęs į ausį, sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. A. G. sulaikytas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

 

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*