Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO

2019 M. RUGPJŪČIO 14–20 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2019 m. rugpjūčio 14–20 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 4, iš jų: dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo – 1, dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas – 1. Buvo sulaikyti 3 asmenys.

Nesunkus sveikatos sutrikdymas

2019 m. rugpjūčio 15 d. 21 val. 23 min. iš Vilniaus VPK OVS gautas pranešimas, kad Bartkuškio k., Širvintų r., konflikto metu sužalota moteris. Nuvykus į vietą, kieme buvo rastas A. S. (nustatytas girtumas 1,84 promilės) ir lauko virtuvėlėje sėdėjo su kruvina galva T. T., gyv. Širvintose (nustatytas girtumas 2.33 promilės). T. T. paaiškino, kad ji, kartu su A. S. vartojo alkoholį, begeriant tarp jų kilo konfliktas, kurio metu A. S. paėmė ant stalo stovintį butelį degtinės ir juo trenkė T. T. per galvą. Atvykus medikams, T. T. nustatyta dešinėje galvos pusėje, ties smilkiniu, kirstinė žaizda ir ji išvežta į Respublikinę Vilniaus Universitetinę ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Neteisėtas asmens būsto neliečiamumo pažeidimas

2019 m. rugpjūčio 19 d. užregistruotas J. S. pareiškimas, kad 2019 m. rugpjūčio 19 d. apie 20.50 val., jam su žmona S. S. būnant Širvintose savo namuose (bute) bei J. S. atidarius buto duris, laiptinėje buvęs J. M. (nustatytas 0,56 prom. girtumas), stvėrė už atidarytų (pravertų) buto durų, jėga jas atidarė ir panaudodamas fizinį smurtą nustūmė J. S. į šoną bei įsiveržė į butą, tokiu būdu prieš savininko valią įsibrovė į jo gyvenamąją patalpą (butą). Praeidamas pro koridorių nustūmė į šalį tuo metu ten buvusią S. S., nuėjęs į svetainės kambarį atsidarė balkono duris, išėjo į balkoną ir iš jo perlipo į šalia esančio buto balkoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 165 str. 1 d. J. M. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

  1. 2019 m. rugpjūčio 17 d. M. A., gyv. Širvintose, vairavo dviratį neblaivus, Širvintose, Ramybės g. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 7 d.
  2. 2019 m. rugpjūčio 17 d. Č. V., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Nečionių k., vairavo dviratį neblaivus, Širvintų r., Pagirių k. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 8 d.

 Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2019 m. rugpjūčio 17 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., A. V., gyv. Širvintose, būdamas neblaivus, kai mažesniu pūtimu nustatytas 1,71 promilių girtumas, vairavo automobilį FIAT BRAVO, valst. Nr. EJP 542. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d. A. V. sulaikytas.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2019 m. rugpjūčio 15 d. užregistruotas P. Z., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad, jam einant gatve, Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g., įvyko žodinis konfliktas su gerai pažįstamu J. V., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Černiškių k. Po žodinio konflikto J. V. vieną kartą kumščiu trenkė P. Z. į veidą, taip sukėlė fizinį skausmą ir galimai jam iškrito vieno danties plomba. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. J. V. sulaikytas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*