Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2019 M. LAPKRIČIO 20–26 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2019 m. lapkričio 20–26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 2, iš jų: dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti – 1, dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 1. Sulaikyta asmenų – 1.

Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti

2019 m. lapkričio 21 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019 m. lapkričio 21 d. apie 17.15 val. Širvintose, Plento g., buvo sulaikytas J. R., gyv. Širvintų r., kurio striukės kišenėje buvo rastas popierinis lankstinukas su galimai narkotine medžiaga (heroinu). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

 Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2019 m. lapkričio 23 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019 m. lapkričio 23 d. apie 22.27 val. namuose, adresu Širvintų r., Gelvonų sen., Gelvonų mstl., konflikto metu neblaivus (nustatytas 1,94 prom. girtumas) M. B., rankos kumščiu ne mažau kaip du kartus trenkė savo broliui A. B. (nustatytas 2,38 prom. girtumas) į veidą, dėl ko jis patyrė fizinį skausmą ir veido sužalojimus (sumušimus). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. M. B. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

2019 m. lapkričio 21 d. R. E., gyv. Širvintų r., Vileikiškių k., vairavo automobilį AUDI A4, valst. Nr. BRV 205, Širvintų r., Gelvonų mstl., neblaivus, kai nustatyta 1,49 promilės girtumas. Surašytas AN protokolas pagal 422 str. 5 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*