Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. SAUSIO 15–21 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. sausio 15–21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 4, iš jų: dėl Viešosios tvarkos pažeidimo – 1, dėl Grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo – 1, dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 2. Sulaikyta asmenų – 3.

Viešosios tvarkos pažeidimas

2020 m. sausio 18 d. užregistruotas A. Ž. pareiškimas, kad 2020 m. sausio 18 d. apie 16.00 val. jam einant iš parduotuvės namo, Širvintų r., Gelvonų mstl., Vilniaus g., prie jo priėjo iš matymo pažįstami L. B. ir D. (pavardė nenustatyta). Minėtas D. pasakė, kad jis per jį gavo teistumą ir ranka trenkė į smilkinio sritį, o, A. Ž. pargriuvus, D. ir L. B. pradėjo jį gulintį spardyti kojomis į įvairias kūno vietas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas

2020 m. sausio 19 d. užregistruotas S. S., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad laiptinėje ją užpuolė J. M., kuris grasindamas užmušti, reikalavo, kad moteris įleistų jį į savo butą, kad jis galėtų per balkoną patekti į gretimą butą pas sugyventinę G. Š. Pranešėjai pradėjus šaukti, vyras pabėgo nežinoma kryptimi, vėliau buvo surastas ir sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d. J. M. sulaikytas.

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2020 m. sausio 18 d. užregistruotas M. P. pareiškimas, kad 2020 m. sausio 18 d. apie 20.20 val. namuose, Širvintų r., Zibalų sen., Kiauklių k., išgertuvių metų neblaivus pažįstamas T. M. ranka vieną kartą trenkė jam į skruostą, dėl to jis patyrė nežymų kūno sužalojimą ir fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d. T. M. ir M.P. sulaikyti.
  2. 2020 m. sausio 19 d. užregistruotas G. M., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad 2020 m. sausio 19 d., apie 4.00 val., ryte, jai būnant kartu su sugyventiniu kaimo turizmo sodyboje, esančioje Širvintų r., Kernavės sen., Pakalniškių k., sugyventinis A. B. ranka trenkė jai į veidą, vėliau paėmęs už plaukų, parvertė ją ant žemės ir bandė tempti, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

  1. 2020 m. sausio 15 d. J. G., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Steporių k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Jauniūnų sen., Šiaulių k. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 7 d.
  2. 2020 m. sausio 15 d. J. O., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Šiaulių k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Jauniūnų sen., Šiaulių k. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 7 d.
  3. 2020 m. sausio 19 d. N. B., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Družų k., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r., Širvintų sen., Družų k. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 7 d.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*