Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. BIRŽELIO 2530 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. birželio 25–30 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 9, iš jų: dėl Žiauraus elgesio su gyvūnais – 1, dėl Sukčiavimo – 1, dėl Neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu – 1, dėl Nesunkus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl Neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo – 1, dėl Smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 3, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio) – 1. Sulaikyta asmenų – 2.

Žiaurus elgesys su gyvūnais

2020 m. birželio 25 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. birželio 23 d. V. K., gyv. Širvintų r., Medžiukų k., Jauniūnų sen., miške, esančiame prie Širvintų r., Medžiukų k., Jauniūnų sen.,  žiauriai elgdamasis su savo šunimi, jį pakorė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 310 str. 1 d.

Sukčiavimas

2020 m. birželio 25 d. užregistruotas G. K., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad gavęs elektroninio pašto pranešimą iš „Swedbank“ banko su tekstu, kuriame prašoma atnaujinti ryšį paspaudus nuorodą suvedant „Smart-ID“ kodą, apgaulės būdu iš pareiškėjo sąskaitos buvo nuskaityta 1000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d

Neteisėtas disponavimas nešaunamuoju ginklu

2020 m. birželio 27 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. birželio 27 d., apie 23 val. Širvintose A. R., gyv. Širvintų r., Družų k., (nustatytas 1,12 prom. girtumas), neteisėtai nešiojo ir naudojo nešaunamąjį ginklą, t. y. guminę lazdą, kuria konflikto metu sudavė A. L., gyv. Širvintose, (nustatytas 1,03 prom. girtumas). Dėl A. R. veiksmų A. L. jokių kūno sužalojimų nepatyrė, rašyti skundą atsisakė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 258 str. 2 d. A. R. sulaikytas.

Nesunkus sveikatos sutrikdymas

2020 m. birželio 28 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad į VŠĮ „Širvintų ligoninės“ priėmimo skyrių kreipėsi J. R., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Kantrimiškio k., kuriam diagnozuotas apatinio žandikaulio lūžis ir jis išvežtas į Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas

2020 m. birželio 30 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad V. B. sodyboje, esančioje Širvintų r., Gelvonų sen., Bagaslaviškio k., rastas aparatas naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti ir metalinė talpykla su raugu, taip pat namuose rasta talpykla, kurioje buvo naminė degtinė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 1 d.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2020 m. birželio 26 d. užregistruotas E. S., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., Vileikiškių k., pareiškimas, kad 2020 m. birželio 20 d., apie 18 val. 30 min. Širvintų r., Vileikiškių k., esančiame Dienos centro kieme, A. S. dvi paauglės: K. V. ir S. K. sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.
  2. 2020 m. birželio 26 d. užregistruotas V. K., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad namuose tarp jos ir sutuoktinio A. K. (nustatytas 1,66 prom. girtumas) kilo žodinis konfliktas, kurio metu A. K. koja spyrė V. K. į pilvą, dėl to ji patyrė fizinį skausmą, bei peiliu grasino ją papjauti. Namuose buvo ir konfliktą matė vaikas N. A. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. ir 145 str. 1 d. A. K. sulaikytas.
  3. 2020 m. birželio 29 d. užregistruotas L. T., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2020 m. birželio 24 d. namo laiptinėje įvyko žodinis konfliktas su kaimyne. Konflikto metu kaimynė stvėrė L. T. už plaukų ir išrovė plaukų kuokštą, taip sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2020 m. birželio 26 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. birželio 26 d. apie 17 val. 37 min. S. Z., gyv. Širvintų r., Kernavės sen., Kernavės mstl., vairavo automobilį Audi 100, valst. Nr. AEH 367, būdamas neblaivus, kai nustatytas daugiau kaip 1,51 promilės girtumas (nustatytas mažesnis iš dviejų patikrinimų – 2,61 promilės girtumas). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

 2020 m. birželio 25 d. A. K., gyv. Širvintų r. sav., vairavo dviratį būdamas neblaivus, kai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 8d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*