Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. LIEPOS 1–7 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

 2020 m. liepos 1–7 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 9, iš jų: dėl Nesunkaus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl vagystės – 2, dėl Smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 3. Sulaikyta asmenų – 2. 

Nesunkus sveikatos sutrikdymas

 2020 m. liepos 3 d. užregistruotas A. N., gyv. Druskininkuose, pareiškimas, kad jam būnant stovyklavietėje, esančioje Širvintų r., Širvintų sen., Družų k., tarp jo ir pažįstamo vyriškio įvyko konfliktas, kurio metu pažįstamas vyriškis jam dūrė peiliu į dešinę šlaunį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

 Vagystė

 1. 2020 m. liepos 7 d. užregistruotas D. V., gyv. Barskūnų k., Jauniūnų sen., Širvintų r., pareiškimas, kad 2020 m. liepos 7 d. apie 7.50 val. pastebėjo, kad po nakties įsibrauta į jai priklausantį sandėliuką, iš kurio pavogtas motoroleris. Žala 50 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

2. 2020 m. liepos 8 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. liepos 8 apie 2.20 val. buvo pastebėta, kad apvogta Bartkuškio k., Širvintų r., esanti VK „Veivera“ priklausanti parduotuvė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

 Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

 1. 2020 m. liepos 4 d. užregistruotas L. T., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., Vileikiškių k., pareiškimas, kad 2020 m. liepos 4 d. apie 18.30 val. grįžęs neblaivus sūnus D. T. pareikalavo automobilio raktelių, o jai pasakius, kad neturi, rankomis stvėrė už kaklo ir gerklės ir pradėjo smaugti, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. D. T. sulaikytas.

2. 2020 m. liepos 5 d. užregistruotas E. K., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad namuose, neblaivus sutuoktinis V. K. kumščiu trenkė jai į veidą ir galvą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. V. K. sulaikytas.

3. 2020 m. liepos 5 d. užregistruotas V. B., gyv. Širvintų r., Kernavės mstl., pareiškimas, kad namuose neblaivus sugyventinis R. P., pradėjo konfliktuoti, ko pasekoje keturis kartus smūgiavo kumščiu ir koja į veidą, galvą bei dešinę ranką, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

 Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

 2020 m. liepos 2 d. A. Š., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., Juodonių k., neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, vairavo traktorių MTZ, valst. Nr. 2543LI, Širvintų r., Musninkų sen., kelio MusninkaiLiukonėliai 16-ame km. Surašytas protokolas pagal LR ANK 424 str. 4 d.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*