Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. SPALIO 713 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. spalio 7–13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 6, iš jų: dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 3, dėl vagystės – 1. Sulaikyta asmenų – 1.

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2020 m. spalio 8 d. užregistruotas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Širvintų rajone pranešimas, dėl galimo smurto prieš mažamečius vaikus A. P. ir G. M., gyvenančių Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., naudojimo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.
  2. 2020 m. spalio 7 d. užregistruotas D. J., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., pareiškimas, kad 2020 m. spalio 7 d. apie 21.25 val. Širvintų r., Gelvonų sen., Liukonių k., ji vairavo automobilį SUBARU LEGACY, valst. Nr. JGF 262. Kartu su ja automobilyje važiavo jos sugyventinis Ž. B., jų mažametis vaikas S. B. bei jų bendri pažįstami L. K., gyv. Ukmergėje, ir A. Š., gyv. Širvintose. Sustojus Širvintų r., Liukonių k., ties tiltu per Širvintos upę, iš paskos atvažiavo automobilis VW PASSAT (B5), valstybinio numerio ženklo neįsidėmėjo, iš kurio išlipęs pažįstamas R. M., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., sukėlė konfliktą ir sumušė įvykio vietoje buvusį A. B., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., dėl ko jis patyrė nežymius kūno sužalojimus ir fizinį skausmą, bei rankos kumščiu vieną kartą trenkė D. J. (nėščia) į pilvą, dėl ko ji patyrė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.
  3. 2020 m. spalio 11 d. užregistruotas K. D., gyv. Ukmergėje, pareiškimas, kad jai, atvykus į svečius pas savo tėvus, adresu Širvintų r., Gelvonų sen., Totoriškio k., tarp jos ir neblaivaus tėvo A. D. įvyko žodinis konfliktas, po kurio tėvas stvėrė jai už skarelės, esančios ant kaklo, ir pradėjo smaugti, po to šluotkočiu ne mažiau kaip penkis kartus trenkė jai į veidą ir kitas kūno vietas, taip sukeldamas K. D. fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. A. D. sulaikytas.

 Vagystė

 2020 m. spalio 11 d. užregistruotas J. S., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2020 m. spalio 10 d. pastebėjo, jog iš namų dingo mobiliojo ryšio telefonas „HUAWEI P20 lite“ ir 150 eurų. Žala 550 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

2020 m. spalio 8 d. A. D., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Viršulių k., vairavo dviratį neblaivus Širvintų r., Jauniūnų sen., Jauniūnų k. Surašytas AN protokolas pagal LR ANK 428 str. 8 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*