Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad gruodžio 5–11 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim. 1953 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų gruodžio 6 dieną pastebėjo, jog šią savaitę Širvintų r. Širvintų sen. įsibrauta į sandėlį ir pavogti įvairūs daiktai. Žala apie 1 335 Eur.

Užregistruotas moters, gim. 1991 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų gruodžio 8 dieną pastebėjo, jog tą dieną įsibrauta į jos butą ir pavogti juvelyriniai dirbiniai. Žala apie 280 Eur.

Gruodžio 9 dieną apie 15.50 val. Širvintų r. kelyje Vilnius–Panevėžys moters, gim. 1971 m., gyv. Panevėžyje, vairuojamas automobilis važiuodamas atbuline eiga atsitrenkė į už jos stovėjusį automobilį ir sužalojo prie jo buvusį vyrą, gim. 1958 m., gyvenantį Panevėžyje.

Užregistruotas tyrėjo protokolas-pareiškimas, kad šių metų gruodžio 11 d. apie 00.30 val. patėviui, gim. 1973 m., namuose, Širvintose, podukra, gim. 1994 m., ranka sudavė 15 kartų į veidą sukeldama jam fizinį skausmą.

Asmenys pristatyti į policijos komisariatą – 1.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 3.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso pažeidėjai:

50 str. Smulkusis svetimo turto pagrobimas – 1.

110 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių gyvūnų gerovės ir apsaugos bei atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus, pažeidimas – 1.

163 str. Mažmeninės prekybos taisyklių pažeidimas – 1.

174 str. Nedidelis chuliganizmas – 2.

178 str.  Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose – 2.

186 str. Žinomai melagingas specialiųjų tarnybų iškvietimas – 3.

187 str. Pasipriešinimas policijos, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnui ar policijos rėmėjui, policijos ar Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Valstybės saugumo departamento, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas – 1.

Kelių eismo taisyklių pažeidėjų – 25.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 18.

Gautas moters, gim. 1981 m., gyv. Širvintų r. Čiobiškio sen., skundas, kad lapkričio 23 d. iš pagrindinės mokyklos nerakintos rūbinės dingo jos sūnaus sportiniai bateliai. Žala 60 Eur.

Gautas moters, gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., skundas dėl kaimyno neprižiūrimo šuns.

Gautas moters, gyv. Širvintų r. Zibalų sen., skundas, kad šių metų gruodžio 1 d. Širvintų r. Zibalų sen., nepilnametis sumušė jos nepilnametį sūnų.

Gautas moters, gim. 1990 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., skundas dėl netinkamo kaimynų elgesio.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*