Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. LAPKRIČIO 25 D.–GRUODŽIO 1 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. lapkričio 25 d.–gruodžio 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai iš jų: dėl Šmeižimo – 1, dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 3. Sulaikytas 1 asmuo.

 Šmeižimas

2020 m. lapkričio 27 d. užregistruotas S. U., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad internetiniame tinklalapyje buvo įkeltas, jos dukros G. U. skelbimas, kad ši teikia erotines paslaugas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 154 str. 1 d.

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2020 m. lapkričio 27 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintose žodinio konflikto metu A. S., gyv. Širvintose, trenkė kelis kartus savo broliui V. S. į veido sritį. Taip pat to pačio konflikto metu pastūmė savo brolio žmoną J. A. S., kuri nuo smūgio griuvo ir į grindis prasiskėlė galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
  2. 2020 m. lapkričio 28 d. užregistruotas V. R., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2020 m. lapkričio 27 d., apie 19 val., ji į butą įsileido nepažįstamą vyriškį, kuris puolė ją, griebė už drabužių, tampė ją ir, pagriebęs virtuvinį peilį, ne mažiau kaip du kartus dūrė jai į ranką, taip sukeldamas V. R. fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.
  3. 2020 m. lapkričio 29 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Širvintų sen., Kabaldos k., po žodinio konflikto neblaivus A. T. peiliu dūrė savo neblaiviai sugyventinei J. K. į ranką. Po to J. K. tuo pačiu peiliu dūrė A. T. į koją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. A. T. sulaikytas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*