Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. GRUODŽIO 2–8 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

(parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. gruodžio 2–8 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai iš jų: dėl vagystės – 1, dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio) – 1, dėl rastų lavonų – 1. Sulaikytas 1 asmuo.

 Vagystė

 2020 m. gruodžio 3 d. užregistruotas J. S., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., pareiškimas, kad 2020 m. gruodžio 3 d., apie 16.30 val., jis lankėsi pas pažįstamą V. (pavardės nežino), gyv. Vilniuje, kur pasigedo piniginėje buvusiu 150 eurų ir „Swedbank“ banko kortelės. Vakare grįžęs namo pastebėjo, kad iš jo banko sąskaitos yra nuimti (išgryninti) 2800 eurų. Dėl nusikalstamų veikų padaryta 2950 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d. ir 215 str. 1 d. „Neteisėtas elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimas“.

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2020 m. gruodžio 5 d. užregistruotas A. K., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Barskūnų k., pareiškimas, kad namuose, po žodinio konflikto, neblaivus sugyventinis J. L., ne mažiau kaip tris kartus kumščiu trenkė jai į veidą ir galvos sritį, taip sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. J. L. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2020 m. gruodžio 6 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. gruodžio 6 d., apie 14.00 val., Širvintų r., Čiobiškio sen., Čiobiškio k., Laisvės–Kelto gatvių sankryžoje A. K. vairavo automobilį SAAB 9-3, valst. Nr. CEJ 858, neblaivus, kai nustatytas 1,60 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d.

Rasti lavonai

2020 m. gruodžio 4 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. gruodžio 4 d., apie 9.55 val., savo namuose, adresu Širvintų r., Čiobiškio sen., Juknonių k., rastas pasikorusio J. M. lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 555000 kodą mirties priežasčiai nustatyti.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*