Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2021 M. KOVO 17–23 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2021 m. kovo 17–23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai iš jų: dėl Vagystės – 1, dėl Fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo – 1, dėl Neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti – 1. Sulaikytas 1 asmuo.

Vagystė

2021 m. kovo 17 d. užregistruotas moters (gim. 1985 m.), gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad atvykusi į savo sodybą, esančią Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., pastebėjo, jog buvo įsibrauta į garažą bei lauko virtuvę. Pavogti įvairūs daiktai. Žala 2 000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

2021 m. kovo 20 d. užregistruotas moters (gim. 1985 m.), gyv. Širvintų r. Alionių sen., Juodiškių k., pareiškimas, kad namuose, po žodinio konflikto, neblaivus sugyventinis (gim. 1975 m.) vieną kartą kumščiu trenkė jai į veidą, tampė už plaukų, vieną kartą koja spyrė į nugarą, taip sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. Sugyventinis sulaikytas.

Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti

2021 m. kovo 22 d. Širvintų r., Zibalų sen, Šešuolėlių I k. pas vyrą (gim. 1972 m.) namuose rasta ir paimta, galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 2 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*