Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. nuo gegužės 22 iki 28 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad  Širvintų r. Jauniūnų sen., vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., vairavo mopedą „LONGJIA“ neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir apsvaigęs nuo alkoholio, jo kraujyje rasta daugiau nei 1,5 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad  šių metų gegužės 28 d. 12.20 val. Širvintų r. Musninkų sen., vyras, gim. 1982 m., gyv. Širvintose, vairavo automobilį neturėdamas teisės jo vairuoti ir apsvaigęs nuo alkoholio (nustatyta 2,96 promilių girtumas), kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio.

Užregistruotas vyro, gyv. Širvintose,  pareiškimas, kad šių metų gegužės 28 d. apie 21.45 val. jam atvykus su draugais automobiliu į Širvintų r. prie tvenkinio, ten buvusi jaunuolių kompanija jį sumušė.

Neblaivūs vairuotojai – 3 .

Vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., apsvaigęs nuo alkoholio ir neturėdamas teisių vairavo mopedą Širvintų r. Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1982 m., gyv. Širvintose, apsvaigęs ir neturėdamas teisių vairavo automobilį Širvintų r. Musninkų  sen.

Vyras, gim. 1989 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas lengvas girtumo laipsnis, 0,79 prom.) ir neturėdamas teisių, vairavo automobilį Širvintų r. Jauniūnų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:         

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 2 .

416 str. Nustatyto greičio viršijimas  – 2.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1 .

428 str. – 2.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 6.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 61.

Gautas vyro, gyv. Ukmergėje, skundas dėl anstolės galimai neteisėtų veiksmų.

Gautas vyro, gim. 1996 m., gyv. Širvintose,  pareiškimas, kad po nakties apgadintas jam priklausantis automobilis „BMV“, kuris stovėjo daugiabučio gyvenamojo namo kieme.

Gautas moters, gim. 1988 m., gyv. Širvintose,  pareiškimas dėl apgadinto jai priklausančio automobilio „ŠKODA“, kuris stovėjo gatvėje, Širvintose.

Gautas vyro, gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen.,  skundas, kad kaimynas išnuomodamas sodybą poilsiautojams, neužtikrina jo esamiems gyvūnams (avelėms) ramybės, nes poilsiautojų šuo įbėga į avelių aptvarą.

Gautas moters, gyv. Širvintose,  skundas, kad žentas, būdamas girtas, daugiabučio namo laiptinėje daužė į buto duris, plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Gautas moters, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen.,  skundas, kad šių metų gegužės 28 d. apie 13.30 val., jai būnant namuose, į kiemą atvažiavo pažįstamas vyras, gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., apkaltino jos sūnų, gim. 2000 m., kad jis iš jo neva kažką pavogė bei konflikto metu kelis kartus sudavė jos sūnui ir jai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*