Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. liepos 24–30 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 24 dieną apie 14.08 val. Širvintų r. kelyje Paširvintys–Juodiškiai–Giedraičiai vyras, gim. 1985 m., gyv. Alionių sen. Širvintų r., neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo motociklą be valstybinių numerių, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio (nustatyta 2,18 prom.). Kelio vingyje motociklo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir nugriuvo. Įvykio metu susilaužė dešinę koją. Motociklas neįregistruotas nustatyta tvarka, neatlikta valstybinė techninė apžiūra ir neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 24 d. apie 19 val. Širvintų r. kelyje Širvintos–Bagaslaviškis–Kaliakiemiai, vyras gim. 1969 m., gyv. Gelvonų sen. Širvintų r., vairuodamas automobilį Audi A6, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio (nustatyta 2,98 prom.). Vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, kelio vingyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą.

Užregistruotas vyro, gim. 1973 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad šių metų liepos 29 d. jam atėjus į parduotuvę, esančią Širvintų r. Širvintų sen., ir atidarius parduotuvės duris, iš jos išeinantis vyras, gim. 1986 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., jam iš karto trenkė rankos kumščiu į veidą, tada rankų delnais trenkė per abi ausis, o po šių smūgių trenkė dar vieną smūgį kumščiu į veidą, po to jis nugriuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Neblaivūs vairuotojai – 3.

Vyras, gim. 1977 m., gyv. Vilniuje, neblaivus vairavo automobilį Širvintų r. Viršuliškių k.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 4.

Vyras, gim. 1990 m., gyv. Širvintose, neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Kielių k.

Moteris, gim. 1957 m., gyv. Širvintų sen. Širvintų r., neblaivi vairavo dviratį Širvintų sen. Širvintų r.

Vyras, gim. 1961 m., gyv. Širvintų r. Čiobiškio sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Gelvonų sen.

Vyras, gim. 1968 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Gelvonų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

115 str. Tyčinis turto sunaikinimas ar sugadinimas – 1.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 1.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

426 str.  Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 4.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu aštuoniolikos metų asmenys – 2.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 2.

538 str. Užsieniečių atvykimo į Lietuvos Respubliką, buvimo ar gyvenimo Lietuvos Respublikoje, vykimo per Lietuvos Respubliką tranzitu ar išvykimo iš Lietuvos Respublikos tvarkos pažeidimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 65.

Gautas moters, gyv. Širvintų mieste, skundas, kad šių metų liepos 19 d. Širvintų pašto skyriuje padarė piniginę (60 Eur) perlaidą moteriai, gyv. Šilutėje, už prekes, tačiau prekių iki šiol negavo.

Gautas vyro, gim. 1982 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., skundas dėl kartu gyvenančio mamos brolio, gim. 1967 m., netinkamo elgesio.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*