Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. rugpjūčio 7–20 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim 1986 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad šių metų rugpjūčio 7 d. sėdint savo automobilyje Širvintų r. Širvintų sen. prie jos priėjo moteris, kumščiu trenkė jai į lūpą, stvėrė už plaukų ir bandė ištraukti iš automobilio.

Užregistruotas moters, gim 1987 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad atėjus prie savo automobilio „AUDI A4“, kuris stovėjo namo kieme, pastebėjo, jog sugadinta automobilio durų spynelė . Žala 160 eurų.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Širvintų sen. savo namuose rastas vyro, gim. 1975 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Širvintų sen. šalia namų esančiame tvenkinyje aptiktas vyro, gim. 1953 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas moters, gim. 1973 m., gyv. Ukmergėje, pareiškimas, kad šių metų rugpjūčio 15 d. jai atvažiavus į savo mamos sodybą, esančią Širvintų r. Zibalų sen., pastebėjo, kad buvo patekta į namą ir iš jo pavogti įvairūs daiktai, maisto produktai. Padaryta žala 200 eurų.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1974 m., Širvintų r. Širvintų sen. vairavo mopedą „BAOTIAN“ Širvintų r. Širvintų sen. be teisės vairuoti transporto priemonę būdamas apsvaigę nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1981 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairuodamas automobilį „RENAULT KANGOO“ Širvintų r. Širvintų sen. kelio vingyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu sužalotas keleivis, gim. 2001 m., gyv. Šilalės r., kuris dėl raktikaulio lūžio išvežtas į Vilniaus Santaros vaikų ligoninę.

Neblaivūs vairuotojai:

Vyras, gim. 1970 m., Širvintų r. Širvintų sen. neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vairavo automobilį „VW GOLF“ Širvintų r. Širvintų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1

Vyras, gim. 1996 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

137 str. Neteisėtas stiprių alkoholinių gėrimų, brogos, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimas, įgijimas, laikymas, gabenimas – 2.

346 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 4.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 33.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 19.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 2.

424 str.  Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 6.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 6.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu aštuoniolikos metų asmenys – 2.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 129.

Gautas vyro, gim. 1958 m., gyv. Širvintų sen. Jauniūnų sen., pareiškimas, kad po nakties rado išlaužtas savo automobilio „Mitsubishi Galant“ galinio lango stiklą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*