Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. spalio 23–29 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim. 1981 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., pranešimas, kad sugyventinis, gim. 1984 m., be jokios priežasties vieną kartą delnu trenkė jai į veidą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1992 m., ir moters, gim. 1986 m., gyv. Širvintose, pranešimai, kad Širvintose vyriškis, gim. 1983 m., paėmė dviem nepilnamečiams, gim. 2008 m., už kaklų ir juos spaudė, taip sukeldamas jiems fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1956 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pranešimas, kad sukčiavimo būdu iš jos buvo išvilioti 3 000 Eur.

Užregistruotas įmonės pareiškimas, kad šių metų spalio 23 d. 14.00 val. buvo pastebėta, jog nuo įmonės pastato sienos pavogta vaizdo stebėjimo kamera ir sudaužytos dvi apšvietimo lemputės. Žala 314,84 Eur.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų spalio 26 d. 12.44 val. Širvintose, UAB teritorijoje krautuvo „MANITOU MLT 732 MT“ vairuotojas, gim. 1995 m., gyv. Ukmergės r., norėdamas važiuoti atbuline eiga nuo priešais stovinčio automobilio MAN su puspriekabe „DE KRAKER“, prie kurios dirbo vyras, gim. 1967 m., gyv. Ukmergėje, netyčia pavažiavo į priekį ir su krautuvo priekiu vyrą prispaudė prie puspriekabės šono.

Užregistruotas vyro pranešimas, kad grįžęs namo 18.04 val. į Širvintų r. Širvintų sen. esantį jam priklausantį namą, pamatė, kad, pažeidus namo bendro naudojimo kambario plastikinio lango rėmą, buvo patekta į namus. Iš jų pavogtas nešiojamas kompiuteris „ASUS“ ir vyriškas auksinis žiedas. Žala 750 Eur.

Užregistruotas moters, gim. 1957 m., gyv. Širvintose, pranešimas, kad pastebėjo, jog po nakties, atidarius balkono duris, patekta į jos butą. Iš buto pavogtas seifas su įvairiais papuošalais, nomizmatinėmis monetomis, kompiuteris ir telefonas. Žala 6 730 Eur.

Užregistruotas moters, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., pranešimas, kad jos vyras, gim. 1962 m., konflikto metu vieną kartą kumščiu trenkė jai į nosį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1966 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad jos nepilnametis sūnus, gim. 2001 m., tyčia kamuoliu spyrė jai į koją, pastvėręs už kaklo ją tampė bei grasino susidoroti, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 4.

Vyras, gim. 1972 m., gyv. Širvintose, neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1948 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1969 m., gyv. Širvintose, neblaivus vairavo dviratį Širvintose.

Vyras, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

72 str. Vaiko teisių pažeidimas – 1.

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 2.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 34.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 15.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

426 str. Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

432 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 1.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

492 str. Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytas tabako gaminių ar susijusių gaminių vartojimo ar jų turėjimo ribojimo pažeidimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 48.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*