Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2017 m. gruodžio 18–26 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų gruodžio 7 d. per e.policiją gautas vyro ir moters pranešimas, kad jie šiuo metu gyvena Anglijoje, tačiau lapkričio 30 d. iš giminaičio sužinojo, kad įsibrauta į jų sodybą, esančią Jauniūnų sen. Širvintų r., ir pavogti namuose buvę įvairūs daiktai. Gruodžio 17 d. iš moters gautas elektroninis laiškas, kuriame yra nurodyti pavogti daiktai bei patirta materialinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Užregistruotas vyro, gim. 1957 m., gyv. Širvintose pranešimas, kad šių metų gruodžio 16 d. atvykęs į savo garažą, esantį Širvintose, pastebėjo, kad pro langą patekta į garažo vidų, iš kur pavogti jame buvę daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų gruodžio 21 d. savo namuose, esančiuose Širvintų mieste, rastas moters lavonas.

Užregistruotas moters, gim. 1991 m., pareiškimas, kad šių metų gruodžio 23 d. namuose, esančiuose Širvintų m., po žodinio konflikto vyras, gim. 1984 m., sugriebė ją už rankų, į abi jas įkando, o jai pabėgus į gatvę, prisivijo, pargriovė ir kelis kartus kumščiais trenkė į galvą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1990 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį „TOYOTA“ Širvintose neblaivus (alkoholio kiekio matuokliu nustatyta 1,78 promilės girtumo), kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilių alkoholio, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 3.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 2.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 3.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 7.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 16.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 26.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 3.

431 str. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) nustatytų reikalavimų nevykdymas – 1.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 17.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu aštuoniolikos metų asmenys – 1.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 86.

Gautas moters, gyv. Širvintose, pareiškimas, kad bendrame namo koridoriuje ją necenzūriniais žodžiais išplūdo kaimynas.

Gautas moters, gim. 1971 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad po nakties pastebėjo, jog iš kiemo pavogtas lazerinis šviesos efektų projektorius. Žala 30 eurų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*