Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2018 m. sausio 8–14 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad kavinės savininkė, atvykusi į kavinę, esančią Musninkų sen. Širvintų r., rado išlaužtas kavinės duris, iš vidaus pavogti du dujų balionai, alkoholiniai gėrimai, dekoratyvinė eglė ir kiti daiktai. Žala nustatoma.

Užregistruotas moters, gim. 1961 m., pareiškimas, kad Širvintose neblaivus sūnus, gim. 1982 m., trenkė vieną kartą motinai per sprandą ir stvėrė už rankos, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas moters, gim. 1994 m., pareiškimas, kad po pasilinksminimo su draugais iš jos buto dingo nešiojamas kompiuteris su modemu. Padaryta žala 530 eurų.

Užregistruotas vyro, gim. 1969 m., gyv. Širvintų r. Alionių sen., pareiškimas, kad jis gavo pranešimą su nuotrauka į savo elektroninį paštą iš name pastatytos kameros, kuri reaguoja į judesį, kad patekta į namą. Įsilaužta sulaužius apsaugines lauko lango žaliuzes ir išdaužius lango stiklo paketą. Pavogti įvairūs daiktai, sulaužytos žaliuzės, išdaužtas lango stiklo paketas. Padaryta žala 845 Eur.

Užregistruotas vyro, gim. 1969 m., gyv. Vilniuje pareiškimas, kad šių metų sausio 10 dieną iš sodybos, esančios Širvintų r. Alionių sen., namuose įrengtos vaizdo kameros į mobilaus ryšio telefoną gavo pranešimą, kad į namus yra patekęs pašalinis asmuo. Atvykęs į sodybą, pastebėjo, kad namuose nėra vaizdo kameros, 1 litro talpos su dažais. Padaryta žala 240 eurų.

Užregistruotas vyro, gim. 1971 m., gyv. Vilniuje pareiškimas, kad šių metų sausio 10 dieną, atvykęs pas savo uošvį, gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., rado girtą uošvį ir jo sugėrovą, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen. Sugėrovui pareiškė pretenzijas dėl piktnaudžiavimo alkoholiu ir paprašė jo išeiti, pastarasis stvėrė už drabužių ir sudavė per ranką, kurioje buvo mobiliojo ryšio telefonas. Telefonas nukrito ant betoninių grindų ir sugedo. Padaryta žala 350 eurų.

Užregistruotas Širvintų miesto gyventojos pareiškimas, kad buvęs vyras piktybiškai vengia pareigos pagal teismo sprendimą išlaikyti jų mažametį vaiką.

Užregistruotas vyro, gim. 1984 m., pareiškimas, kad šių metų sausio 12 d. į jo namus, esančius Širvintose, išlaužus buto duris, įsiveržė pažįstami asmenys: vyras, gim. 1997 m., ir vyras, gim. 1999 m., kurie jam, gulinčiam lovoje, kojomis ir rankomis sudavė daug smūgių į įvairias kūno vietas, taip sukeldami fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

71 str. Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo – 3.

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 1.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 5.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 21.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 26.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 2.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 32.

Gautas Širvintų rajono gyventojo skundas dėl palaidų šunų, išpjovusių jam priklausančias vištas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*