Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad vasario 2–8 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintose vyras, gim. 1989 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį „FORD“ būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (nustatyta 1,6 prom.).

Užregistruotas moters, gim. 1946 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad dukra, gim. 1968 m., ir jos sūnus, gim. 1989 m., smurtavo prieš ją. Anūkas du kartus sudavė ranka į veidą, o dukra du kartus spyrė į koją.

Užregistruotas vyro, gim. 1980 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad išlaužus šonines duris ir patekus į vidų, buvo apvogtas jam priklausantis garažas, esantis Širvintų r. Širvintų sen. Pavogti įvairūs instrumentai ir kiti daiktai. Viso padaryta apie 1 985 eurų žala.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1983 m. gyv. Kaune, vairuodamas automobilį „VOLKSWAGEN“ Širvintų r. Alionių sen., kelio vingyje nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į metereologines sąlygas (apsiniaukę) ir kelio būklę (šlapias sniegas), pamatęs kelkraštyje priekyje stovintį automobilį, pradėjo stabdyti, dėl to automobilis pradėjo slysti ir kliudė dešinės pusės kelkraštyje stovėjusią moterį, gim. 1936 m., gyv. Širvintose. Vėliau automobilis nuvažiavo nuo kelio ir galu atsitrenkė į pakelėje augančią eglę. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, sužalota moteris.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Širvintų sen., ūkiniame pastate rastas pasikorusio vyro, gim. 1966 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintose moteris, gim. 1977 m., gyv. Širvintose, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, kai jos kraujyje buvo daugiau nei 1,5 prom. alkoholio (nustatytas 2,6 prom.), vairavo automobilį „TOYOTA“.

Užregistruotas moters, gim. 1953 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų vasario 3 d. sūnus, atvykęs į jai priklausantį sandėlį, esantį Širvintų r. Širvintų sen., pastebėjo, jog yra patekta į sandėlį ir iš jo pavogti įvairūs daiktai bei dyzeliniai degalai.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų mieste bandytas realizuoti padirbtas 50 eurų nominalo banknotas.

Neblaivūs vairuotojai – 2.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 3.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 42.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 34.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

460 str. Automobilių kelio juostos ir kelio apsaugos zonos priežiūros taisyklių ir naudojimo sąlygų pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 2.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 2.

506 str. Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas – 2.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 36.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*