Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad gegužės 4–10 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Gelvonų sen. vyras, gim. 1986 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo automobilį „CITROEN XSARA“, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (nustatytas 2,24 prom. girtumas) ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Gelvonų sen. vyras, gim. 2000 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo automobilį „VW GOLF“, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (nustatytas 1,69 prom. girtumas), ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1988 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį „FORD GALAXY“ Širvintų r. Bartkuškio k., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (nustatytas 1,67 prom. girtumas).

Užregistruotas vyro, gim. 1975 m., gyv Vilniuje, pareiškimas, kad atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Širvintų r. Čiobiškio sen., pastebėjo, jog iš klojimo pavogtas traktoriukas „HUSQVARNA LT 131“. Žala 1 500 eurų.

Užregistruotas Širvintų miesto gyventojo pareiškimas, kad šių metų balandžio 5 dieną Vilniuje su asmeniu prisistačiusiu UAB direktoriumi sutarė, kad artimiausiu metu nurodytu adresu atveš statybinius blokelius ir klijus. Balandžio 6 dieną į atsiųstą sąskaitą pervedė pinigus, tačiau iki šiol nei prekių, nei pinigų neatgauna.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Gelvonų sen. rastas vyro, gim. 1933 m., lavonas be išorinių smurto žymių.

Užregistruotas moters, gim. 1979 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad pastebėjo, jog iš namo, esančio Širvintose, nerakinamo rūsio dingo du dviračiai „MONGOOSE“ ir „FUJI“. Žala 710 eurų.

Užregistruotas vyro, gim. 1990 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų gegužės 10 dieną apie 6.56 val. pastebėjo, jog nuo įmonei priklausančio automobilio pavogti visi keturi ratai (ratlankiai su padangomis. Žala 3 000 eurų.

Neblaivūs vairuotojai5.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 6.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 18.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 11.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 3.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 2.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys – 2.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 71.

Gautas Širvintų r. gyventojos pareiškimas dėl apgadinto jai priklausančio automobilio, stovėjusio Širvintų r. Jauniūnų sen..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*