Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad gegužės 11–17 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų gegužės 11 d. apie 18.40 val. vyras, gim. 1981 m., gyv. Vilniuje, magistralėje Vilnius–Panevėžys, Širvintų r., vairavo automobilį „AUDI A6“ būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (alkoholio kiekio matuokliu nustatytas vidutinis 1,70 prom. girtumo laipsnis). 30-ame kilometre Širvintų r. kliudė automobilį „VOLVO“, jį apgadino ir pasišalino link Ukmergės. Magistralėje, Širvintų r., nesuvaldė vairuojamo automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apgadino apsauginę tvorą nuo žvėrių.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas dėl moters prašymo komentatorių, kurie viešajame tinklalapyje po įkeltais žurnalistų straipsniais rašo komentarus, tapatybėms nustatyti. Komentarų turinys, pasak moters, visiškai neatitinka realybės, iškraipo faktus ir pasižymi rimtais kaltinimais, neteisėtomis veikomis. Komentatoriai siekia pažeminti jos garbę ir orumą, sukurti neigiamą reputaciją ir taip ją šmeižti.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų gegužės 13 dieną Vilniaus miesto gyventojas, Širvintų seniūnijoje vairavo mopedą neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilių alkoholio (alkoholio kiekio matuokliu nustatytas vidutinis 2,07 prom. girtumo laipsnis). Nepateikė vairuotojo pažymėjimo. Mopedui neatlikta vastybinė techninė apžiūra, vairuotojas neapsidraudęs transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Užregistruotas Gelvonų sen. Širvintų r. gyventojo pareiškimas, kad šių metų gegužės mėn. iš namų išėjo jo brolis ir iki šiol negrįžo.

Užregistruotas moters, gim. 1960 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., pareiškimas, kad ji gavo sąskaitą už telefono pokalbių paslaugas iš jos numerio, kuriuo ji nenaudoja. SIM kortelė buvo padėta namuose su sutartimi. Paėmusi sutartį pamatė, kad SIM kortelės nebėra. Padaryta žala 191,91 Eur.

Neblaivūs vairuotojai 3.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 7.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 73.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

431 str. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) nustatytų reikalavimų nevykdymas  – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas  – 2.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 8.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 2.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 66.

Gautas Širvintų sen. gyventojos pareiškimas dėl netinkamo kaimynų elgesio jos atžvilgiu.

Gautas moters, gim. 1983 m., Širvintose skundas dėl kaimynės provokacinių veiksmų ir šmeižto.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*