Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad birželio 29–liepos 4 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad namuose, esančiuose Širvintose, išgertuvių metu tarp neblaivios moters, gim. 1968 m., ir neblaivaus sugyventinio, gim. 1966 m., kilo žodinis konfliktas, kurio metu sugyventinis, panaudodamas fiznį smurtą, vieną kartą koja trenkė moteriai į pilvo sritį, o vėliau paėmęs virtuvinį peilį ir pastvėręs už plaukų, pradėjo juos pjaustyti. Pjaustydamas plaukus įpjovė į galvos viršugalvį, taip sukeldamas fizinį skausmą ir ją sužalodamas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1964 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilių alkoholio (matuokliu nustatytas 2,3 prom. girtumas), Širvintose vairavo automobilį „HONDA“.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad iš Lietuvos banko Grynųjų pinigų departamento gauta specialisto išvada, kad UAB „G4S Lietuva“ iš VK „Veivera“ parduotuvės, esančios Širvintų r., gavo padirbtą vieną 50 eurų nominalo banknotą.

Užregistruotas Zibalų sen. Širvintų r. gyventojos pareiškimas, kad šių metų liepos 2 dieną jos vyras, būdamas girtas, namuose vieną kartą ramentu trenkė jai per nugarą, tokiu būdu sukeldamas jai fizinį skausmą.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 2.

Vyras, gim. 1956 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1959 m., gyv. Širvintų r. Janiūnų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Jauniūnų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

73 str. Tėvų valdžios nepanaudojimas arba panaudojimas priešingai vaiko interesams – 1.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 4.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 2.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 11.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 2.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 32.

Gautas vyro, gim. 1964 m., gyv. Širvintų r. Alionių sen., skundas, kad iš jo bulvių lauko yra iškastos ir pavogtos bulvės. Kiekis ir žala tikslinama.

Gautas vyro, gim. 1968 m., gyv. Širvintose, skundas, kad buvo išpjauti galimai jam priklausantys medžiai, esantys Širvintų r. Zibalų sen.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*