Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad liepos 20–26 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas vyro, gim. 1988 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų liepos 21 dieną einant Širvintose takeliu prie upės, atbėgęs nepažįstamas vyriškis mažiausiai vieną kartą ranka trenkė jam į veidą, dėl to jis patyrė fizinį skausmą ir sužalojimus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 23 dieną apie 17.20 val. Širvintų r. Širvintų sen., vyras, gim. 1965 m., būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau kaip 1,50 promilių alkoholio, vairavo automobilį, nesuvaldė vairuojamo automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, dėl to apgadino savo automobilį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 23 dieną apie 20.10 val. Širvintų r. Širvintų sen., vyras, gim. 1961 m., gyv. Vilniuje, būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau kaip 1,50 promilių alkoholio, vairavo automobilį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas vyro, gim. 1987 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų liepos 21 dieną apie 23 val. jam būnant kavinės, esančios Širvintose, lauko terasoje, prie jo priėjo nepažįstamas jaunuolis, kuris iš chuliganiškų paskatų trenkė į veidą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 25 dieną vyras, gim. 1984 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., vairavo automobilį būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau kaip 1,50 promilių alkoholio (matuokliu nustatytas 2,94 prom. girtumas). Vairuodamas išvažiavo iš šalutinio kelio, esančio Jauniūnų sen., į pagrindinį kelią, nepraleido keliu važiuojančio automobilio, kurį vairavo moteris, gim. 1970 m., gyv. Vilniuje, ir su juo susidūrė. Apgadinti abu automobiliai.

Neblaivūs vairuotojai – 3.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 1.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 2.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 7.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų –38.

Gautas moters, gim. 1962 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., skundas, kad per dvi savaites iš kiemo buvo pavogtos dvi medinės gegnės. Žala 50 eurų.

Gautas moters, gim. 1988 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., skundas, kad šių metų liepos 23 d. pas ją namuose apsilankė kaimynė. Po jos apsilankymo dingo 50 eurų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*