Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad liepos 27 d.–rugpjūčio 2 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjos tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1982 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį „Volkswagen“ Širvintų r. Širvintų sen. būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 prom.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo Širvintose automobilį „AUDI“ neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės ir būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilių alkoholio.

Užregistruotas moters, gim. 1981 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad prie jos namų nepažįstamas neblaivus vyras iškeikė ją necenzūriniais žodžiais ir vieną kartą ranka trenkė jai į krūtinę, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Užregistruotas vyro, gim. 1976 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad šių metų liepos 8–17 dienomis buvo įsibrauta į jam priklausantį vasarnamį, esantį Širvintų r. Musninkų sen. ir pavogti įvairūs daiktai. Padaryta 120 eurų žala.

Užregistruotas moters, gim. 1951 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad liepos 27 dieną atvykusi į sodybą, esančią Širvintų r. Jauniūnų sen., rado išdaužtą gyvenamojo vagonėlio lango stiklą, pro kurį buvo patekta į vidų ir iš jo pavogti įvairūs namų apyvokos daiktai. Padaryta 600 eurų žala.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų liepos 31 dieną Čiobiškio sen. Širvintų r. Vyrui, gim. 1956 m., gyv. Čiobiškio sen. Širvintų r., vairuojant traktorių T-40 ir traukiant puspriekabę, iš dešiniojo kelkraščio į kelio važiuojamąją dalį išbėgo vyras, gim. 1973 m., gyv. Čiobiškio sen. Širvintų r., kuris atsitrenkė į traktoriaus galinį dešinį ratą ir parkrito ant asfalto. Gulintį vyrą pervažiavo (per krutinę) puspriekabės ratas. Nukentėjusysis, dėl krūtinės sužalojimo, Greitosios medicininės pagalbos buvo išvežtas į Respublikinę Vilniaus Universitetinę ligoninę, kur šių metų rugpjūčio 1 d. mirė. Eismo įvykio metu traktoriaus vairuotojas buvo blaivus.

Neblaivūs vairuotojai – 3.

Vyras, gim. 1982 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį „Volkswagen“ Širvintų r. Širvintų sen. neblaivus.

Vyras, gim. 1983 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo automobilį „AUDI“ Širvintų r. Gelvonų sen. neblaivus.

Vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį „AUDI“ Širvintose būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 3.

Moteris, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivi vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1961 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen. neblaivus.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 3.

227 str. Ginklų, šaudmenų nešiojimas, gabenimas, kai tai daro neblaivūs, apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenys – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 13.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 55.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 9.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 4.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 3.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 3.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 10.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų –64.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*