Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

2018 m. rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1974 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus kumščiu sudavė smūgį neblaiviai sugyventinei, gim. 1978 m., ir iš nugaros pastvėrė sūnų, gim. 2001 m., jį stipriai suspaudė. Tokiais savo veiksmais abiem sukėlė fizinį skausmą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų rugsėjo 3 d. savo namuose Širvintų r. Kernavės sen. mirė moteris (1971 m.) Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas vyro, gim. 1987 m., gyv. Širvintose, pranešimas, kad vyras, gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., jam užstojo kelią, neleido įeiti jam į jo uošvio sodybą. Nusisukus eiti į namo vidų, pajuto suduotą smūgį ranka į pakaušį, taip jam buvo sukeltas fizinis skausmas.

Užregistruotas vyro, gim. 1965 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad šių metų rugsėjo 4 d. atvykęs į savo negyvenamą sodybą, esančią Musninkų sen., Širvintų r., pastebėjo, jog, įsibrovus į ūkinį pastatą, pavogti daiktai, taip pat išdaužyti negyvenamo namo 5 langų stiklai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas moters, gim. 1968 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad šių metų rugsėjo 4 dieną namuose, neblaivus sugyventinis, gim. 1974 m., sudavė jai tris kartus per dešinį skruostą, taip pat ją pargriuvusią spardė į dešinį šoną, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Vyras, gim. 1998 m., gyv. Širvintose., vairavo automobilį BMW Širvintose neblaivus.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 5.

Vyras, gim. 1989 m., gyv. Rusijoje, neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus, vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1959 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Gelvonų sen.

Vyras, gim. 1962 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r.Alionių sen.

Vyras, gim. 1963m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus, vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

127 str. Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla – 1.

346 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 3.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 34.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 12.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 3.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 5.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 12.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 2.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 5.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 45.

Gautas moters, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., prašymas nubausti kaimyną dėl jo chuliganiško elgesio jos atžvilgiu.

Gautas moters, gim. 1978 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad po nakties rastas apgadintas namo kieme stovėjęs automobilis „PEUGEOT“. Žala tikslinama.

Gautas vyro, gim. 1991 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas dėl vyro, gyv. Širvintų r. Širvintų sen., galimo sukčiavimo.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*