Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariate atsisveikinimo metas, ne tik su senaisiais, bet ir su pareigūnais.

2016 metų slenkstis žengiant į naujuosius 2017 metus paženklintas daugiau nei dviejų dešimtmečių pareigūno Ramūno Jasevičiaus gerais darbais, atsidavimu ir prisiminimais.

2016 m. gruodžio 30 d. rytą Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas Širvintų rajono policijos komisariato darbuotojai susirinko tradiciškai atsisveikinti su išeinančiu pareigūnu, palinkėti jam sėkmės verčiant naują gyvenimo puslapį. Komisariato viršininkas Almantas Lukša trumpai pristatė minėto pareigūno profesinę biografiją, padėkojo už tarnybą bei palinkėjo sėkmės vyresniajam tyrėjui Ramūnui Jasevičiui. R.Jasevičius vidaus reikalų sistemoje sukaupęs 23 m. 4 m. 16 d. darbo stažą. Pareigūnas daug tarnybos metų skyrė būtent kriminalinei policijai, ne kartą skatintas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą. Pareigūno visi tarnybos metai prabėgo gimtajame Širvintų mieste. R.Jasevičiui buvo įteiktos atsiminimo dovanėlės. Išleistuvės visuomet palieka nostalgijos jausmą, kartu prabėgo daigiau nei du dešimtmečiai, būta ir šilto, ir šalto, ir kartu kažko brangaus, ko nesinori prarasti.

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

2 Comments on Širvintų rajono policijos komisariate atsisveikinimo metas, ne tik su senaisiais, bet ir su pareigūnais.

  1. geras darbuotojas, atidirbo 20 metų ir šalin. Tai toliau nebereikia gerų darbuotojų? Juk dar jaunas žmogus, pareigingas. Sėkmės jam, bet norėtųsi, kad žmogų gerbtų ne dvidešimt metų, bet duotų dirbti ir toliau darbą, kuri išmano ir dirbo sąžiningai.

  2. Nepergyvenkite taip dėl gero darbuotojo. Dabar jį priglaus merės komandą. Juk policininko mundūrą keičia į labiau patodų: Jauniūnų seniūno mundūrą. :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*