Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariato įvykių suvestinė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2016 m. vasario 15–21 d. Širvintų rajone:

 Užregistruoti ikiteisminiai tyrimai:

Vasario 17 d. Užregistruotas vyro, gim. 1959 m., gyv. Vilniaus r., pareiškimas, kad 2016-02-13 pastebėjo, jog įsibrauta į jo vasarnamį, esantį Širvintų r., Musninkų sen. ir pavogtos dvi garso kolonėlės ir losjonas. Žala 18 Eurų.

Vasario 18 d. Užregistruotas moters, gim. 1974 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad apie 07.45 val. nenustatytas vyriškis, atviroje vietovėje, esančioje tarp Upelio gatvės gyvenamųjų namų Nr. 16 ir Nr. 20, nenustatytu aštriu daiktu dūrė nepilnametei jos dukrai į dešinę koją. Nukentėjusiajai nustatyta paviršinė žaizda.

Vasario 20 d. užregistruotas KPS tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad 2016-02-20 Širvintų r., Musninkų sen., namo kambaryje rastas vyriškio, gim. 1983 lavonas be išorinių smurto žymių.

Vasario 20 d. užregistruotas vyro, gim. 1986 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen.,  pareiškimas, kad 2016-02-20 d.  atvykęs į jam priklausantį remontuojamą namą, esantį Širvintų r.,  Širvintų sen.,  pastebėjo, kad išdaužtas namo lango stiklas, buvo įsibrauta į vidų ir iš namo pagrobti įrankiai, laidai ir kiti įvairūs daiktai.

Vasario 21 d. užregistruotas VPS OVP specialisto tarnybinis pranešimas, kad 2016-02-20, apie 20 val. Širvintose, Plento g., prie parduotuvės MAXIMA, automobilių stovėjimo aikštelėje, tarp jaunuolių, viešoje vietoje įvyko muštynės matant pašaliniams asmenims ir  buvo sutrikdyta visuomeninė rimtis ir tvarka.

Neblaivių vairuotojai:

Vasario 15 d., Širvintų r., Zibalų sen., Zibalų k., vyras, gim. 1967 m., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., vairavo automobilį  neblaivus ir neturėdamas teisės  vairuoti.

Vasario 20 d. vyras, gim.1995 m., gyv. Jonavoje, vairavo automobilį AUDI 80 Širvintose neblaivus, neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones.

Vasario 20 d.  vyras, gim. 1974 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo dviratį neblaivus Širvintų r., Širvintų sen.

sčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai –4. 

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso pažeidėjai pagal:

174 str. Nedidelis chuliganizmas -3. 

178 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose -10.

181 str.Tėvų valdžios nepanaudojimas arba panaudojimas priešingai vaiko interesams -2.

183 str. Viešosios rimties trikdymas – 2.

187 str. Pasipriešinimas policijos, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnui ar policijos rėmėjui, policijos ar Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Valstybės saugumo departamento, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas -4.

Kelių eismo taisyklių pažeidėjų – 17.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 4.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*