Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariato įvykių suvestinė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad 2018 m. rugpjūčio 10–16 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas vyro, gim. 1974 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., pareiškimas, kad jam dirbant pagal verslo liudijimą Širvintų r., Zibalų sen., atvyko pažįstamas, kuris, pasisavinęs akumuliatorinį suktuką, pasišalino. Žala 150 eurų.

Užregistruotas moters, gim. 1959 m., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., pareiškimas, kad namuose neblaivus vyras, gim. 1959 m., iškeikė ją necenzūriniais žodžiais ir pagrasino tuojau pat panaudoti fizinį smurtą t. y. sumušti ar net nužudyti.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintose, vyras, gim. 1973 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį TOYOTA būdamas neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjos tarnybinis pranešimas, kad šių metų rugpjūčio 16 dieną moteris, gim. 1957 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., (nustatytas sunkus girtumas) savo namuose, išgertuvių metu įvykus konfliktui, pažįstamam vyrui, gim. 1969 m., (nustatytas vidutinis girtumas), peiliu dūrė į pilvo sritį, taip jį sužalodama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užregistruotas tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad 2018-08-07 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate gautas Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiosios specialistės  pranešimas, kad 2018-08-01 į Vaikų, nukentėjusių nuo seksualinės prievartos, pagalbos centrą ,,Užuovėja“, dėl galimo seksualinio tvirkinimo buvo patalpintas mažametis, gim. 2010 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neblaivūs vairuotojai – 4.

Vyras, gim. 1993 m. gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus vairavo automobilį RENAULT Širvintų r. Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1984 m. gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen.,  neblaivus, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vairavo automobilį AUDI A6 Širvintų r. Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1973 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen.,Širvintose vairavo automobilį TOYOTA, būdamas neblaivus.  

Moteris, gim. 1997 m., gyv. Širvintose, vairavo automobilį Širvintose, Kalnalaukio g. būdama neblaivi, kai nustatytas lengvas girtumo laipsnis, ir neturėdama teisės vairuoti transporto priemonės.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 2.

Vyras, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį  Širvintų r., Širvintų sen.

Vyras, gim. 1979 m., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., neblaivus vairavo dviratį  Širvintų r., Musninkų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 2.

127 str. Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 1.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 9.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 10.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 2.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 4.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 2.

506 str. Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 58.

Gautas vyro,  gim.1970 m., gyv. Širvintose, pareiškimas dėl to,  kad jam grasino susidorojimu jo pažįstamas vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų  r., Čiobiškio sen.

Gautas vyro, gim. 1951 m., gyv. Širvintų r., Musnikų sen., pareiškimas dėl jo žento, gim. 1973 m., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., netinkamo elgesio anūko, gim. 2002 m., gyv. Širvintų r. Musnikų sen., atžvilgiu.

Gautas vyro, gim. 1951 m., gyv. Vilniaus. r., skundas, kad buvo vagiamos daržovės iš jo lauko, esančio Širvintų r., Jauniūnų sen. Žala 60 eurų. Asmenys nustatyti, nubausti, daržovės gražintos.

Gautas moters, gim. 1976 m., gyv. Širvintose, skundas, kad parduotuvėje, esančioje Širvintose, iš nerakintos spintelės buvo pavogtas maišelis su maisto produktais. Žala 10,63 eurų. Asmuo nustatytas, nubaustas, produktai gražinti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*