Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariato įvykių suvestinė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad rugpjūčio 17 d. – 23 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Širvintų sen., vyras, gim. 1984 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį VW, būdamas apsvaigęs, jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintose vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį NISSAN, būdamas apsvaigęs, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 16.10 val. iš prūdo, esančio Jauniūnų sen. Širvintų r., Širvintų PGT ištraukė nuskendusios mažametės, gim. 2012 m., kūną.

Užregistruotas moters, gim. 1976 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad per du kartus laikotarpiu nuo šių metų rugpjūčio 7 d. iki 20 d. iš jos namų buvo pavogta 1000 ir 1100 eurų. Padaryta 2100 turtinė žala.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Musninkų sen. Vyras, gim. 1949 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį MAZDA neblaivus, jo kraujyje buvo daugiau nei 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas vyro, gim. 1969 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., pareiškimas, kad šių metų rugpjūčio 18 d. internetinėje parduotuvėje pirko mobiliojo ryšio telefoną. Tačiau per nurodytą laiką telefono negavo ir pinigų neatgavo. Žala 159 eurai.

Užregistruotas vyro, gyv. Vilniuje,pareiškimas, kad Širvintų r. Musninkų sen. gatvėje kaimynas iškeikė jį necenzūriniais žodžiais, stumdė, sugriebęs ranka už gerklės, smaugė, dėl ko pareiškėjas patyrė fizinį skausmą.

Neblaivūs vairuotojai – 3.

Vyras, gim. 1984 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį VW neblaivus, Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., vairavo automobilį NISSAN, neblaivus, Širvintose.

Vyras, gim. 19849 m., gyv. Vilniuje vairavo automobilį MAZDA, neblaivus, Širvintų r. Musninkų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 4.

Vyras, gim. 1968 m., gyv. Širvintose, vairavo dviratį neblaivus, kai nustatytas sunkus girtumo laipsnis, Širvintų r. Zibalų sen.

Vyras, gim. 1940 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., neblaivus, vairavo dviratį Širvintų r. Zibalų sen.

Vyras, gim. 1971 m., gyv. Širvintų r. Jauniūnų sen., neblaivus, vairavo dviratį Širvintų r.Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1981 m., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., neblaivus, vairavo dviratį Širvintų r. Musninkų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas – 2.

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką– 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 2.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 36.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 22.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 4.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 3.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 4.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 4.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 4.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 2.

506 str. Statutinių valstybės tarnautojų, karo policijos ar žvalgybos pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymas – 1.

508 str. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 70.

Gautas vyro, gim. 1976 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad pas jį įsiveržė du nepažįstami asmenys ir pradėjo jam grasinti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*