Naujausios žinios

Širvintų rajono savivaldybė apdovanota „Auksine krivūle“

Šaltinis: www.lsa.lt

Minint Vietos savivaldos dieną sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės.

Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

„Šiandien Auksinės krivūlės iškeliaus ten, kur pastebimos ryškiausios iniciatyvos ir pastangos žmonių gerovei kurti. Pasidžiaukime drauge su jais ir visi siekime dar daugiau. Dėkoju visiems už pastangas gražinti savo kraštą, už profesionalumą ir atkaklumą.

Linkiu sėkmingų ir prasmingų darbų, vertingų iniciatyvų“, – sveikindamas susirinkusiuosius teigė Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotame renginyje svarbiausią Lietuvoje savivaldos apdovanojimą 2019 metais pelnė šios savivaldybės:
Aplinkos ministerija „Už aktyviausias pastangas skatinti gyventojus prisijungti prie vandentiekio“ apdovanojo Panevėžio rajono savivaldybę.
Energetikos ministerija „Už elektrinio miesto viešojo transporto skatinimą ir plėtrą“ apdovanojo Klaipėdos miesto savivaldybę.

Finansų ministerija „Už atsakingą požiūrį į efektyvų finansų valdymą“ apdovanojo Kelmės rajono savivaldybę.

Krašto apsaugos ministerija „Už nuolatinį ir glaudų ryšį su Lietuvos kariuomenės padaliniais“ apdovanojo Šiaulių miesto savivaldybę.
Kultūros ministerija „Savivaldybė – kultūros puoselėtoja“ apdovanojo Anykščių rajono savivaldybę.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija „Už bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis bei ambicingus planus šioje srityje“ apdovanojo Tauragės rajono savivaldybę.

Susisiekimo ministerija „Už didžiausią pažangą gerinant eismo saugą“ apdovanojo Vilniaus miesto savivaldybę.

Sveikatos apsaugos ministerija „Už visuomenės sveikatos stiprinimą“ apdovanojo Klaipėdos rajono savivaldybę.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija „Už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo“ apdovanojo Utenos rajono savivaldybę.
Teisingumo ministerija „Už Lietuvoje įgyvendinto Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo nuostatas“ apdovanojo Širvintų rajono savivaldybę.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija „Už investicinės aplinkos gerinimą“ apdovanojo Akmenės rajono savivaldybę.

Užsienio reikalų ministerija „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ apdovanojo Šilutės rajono savivaldybę.

Vidaus reikalų ministerija „Už bendruomeniškumo stiprinimą“ apdovanojo Raseinių rajono savivaldybę.

Žemės ūkio ministerija „Už sėkmingai įgyvendintus vandentvarkos projektus“ apdovanojo Pasvalio rajono savivaldybę.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ pripažino Joniškio rajono savivaldybę.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba „Už lyčių lygybės skatinimą“ apdovanojo Kėdainių rajono savivaldybę.

Lietuvos verslo konfederacija „Už investicijų pritraukimą ir verslo plėtrą“ apdovanojo Akmenės rajono savivaldybę.

Taip pat buvo pagerbti trys labiausiai savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui buvo įteikti „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimai.

Šiemet LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius įteikė statulėles Vištyčio seniūnijos seniūnui Bronislavui Politai, Švėkšnos seniūnijos seniūnui Alfonsui Šepučiui ir Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariui Juozui Mažeikai.

Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Seimo atstovai ir kiti garbūs svečiai.

Iškilmingą renginį vedė žurnalistė Livija Gradauskienė. Apdovanojimų metu susirinkusiesiems koncertavo garsūs šalies atlikėjai ir įvairūs savivaldybių kolektyvai.

Informacijos ir nuotraukų šaltinis: www.lsa.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*