Naujausios žinios

Širvintų rajono savivaldybė apdovanota Auksinės krivūlės ženklu

Šaltinis:www.regionunaujienos.lt

Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną jau vienuoliktą kartą buvo pagerbtos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusios Lietuvos savivaldybės. Iškilmingos „Auksinių krivūlių 2016“ apdovanojimų įteikimo iškilmės, vykusios rugsėjo 30 d., pirmą kartą buvo tiesiogiai transliuojamos per televizijos kanalą „LRT Kultūra“.

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuojamo renginio metu 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos atstovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus – labiausiai tam tikrose srityje pasižymėjusias savivaldybes – bei įteikė apdovanojimus.

Energetikos ministerija apdovanojo Širvintų rajono savivaldybę „Už šviesų ir saugų miestą“. Auksinę krivūlę merei Ž. Pinskuvienei įteikė Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas. „Šis apdovanojimas reiškia, kad einame tinkamu keliu,“ – atsiimdama apdovanojimą, kalbėjo Širvintų rajono merė.

Įvertintos buvo Utenos, Vilniaus, Alytaus, Panevėžio, Raseinių, Anykščių, Marijampolės, Šalčininkų, Akmenės, Kazlų Rūdos, Telšių, Kaišiadorių rajonų ir Kauno miesto savivaldybės.

„Auksinės krivūlės riterio“ ženklais buvo apdovanoti Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Anykščių rajono mero pavaduotojas Sigitas Obelevičius ir Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas. Šie merai pripažinti kaip ypatingai nusipelnę Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

„Širvio“ redakcijos informacija

3 Comments on Širvintų rajono savivaldybė apdovanota Auksinės krivūlės ženklu

  1. Stai kaip buna. Ar anksciau rajonas gaudavo koki apdovanojima? Prie teisingu vadovu?

  2. Va kaip būna. Pagal suvestinius rodiklius matome, kad dideliu greičiu stekenamas rajonas į reitingų paskutines pozicijas, o Auksinės krivulės ženklas rankose, ar tik neišsigimė šie apdovanojimai?

  3. Jie ten visiskai neko nesupranta. Kaip jie galejo rajonui iteikti kazka tai? Rajonas stekenamas, Jasikevicius nebe meras, daug musiskiu ismestu is savivaldybes, nors turetu dirbti iki gyvos galvos. Kokie tokie apdovanojimai? Ir dar AZUOLA nori nupjauti. Nepasikonsultavus su Sarpausku ir bendruomene.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*