Naujausios žinios

Širvintų sen. Šiaulių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose užregistruotas vienas kandidata

Asociatyvinė nuotrauka, šaltinis: siaure.lt

2015 m. lapkričio 25 d. 17 val . Širvintų r. savivaldybės viešosios bibliotekos Šiaulių filiale, Slyvų g. 5, Šiaulių kaime įvyks Šiaulių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Rinkimuose dalyvauti užregistruotas vienas kandidatas – Simas Buinickas.

LR Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis 2015 metų kovo 1 d. savivaldybių tarybų rinkimuose Simas Buinickas  Darbo partijos sąraše buvo 16-tas.

3 Comments on Širvintų sen. Šiaulių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose užregistruotas vienas kandidata

  1. iš teisingos partijos.

  2. pažiūrėsim, kaip seksis darbai. Visada žaviuosi teisingos partijos atstove Virginija Baltraitiene, kuri, mano nuomone, yra pirmiausia profesionalė. Kadangi kitų norinčių neatsirado, vėliavą jam į rankas ir lai bando.

  3. Bendruomenių pirmininkai bus tik iš Darbo partijos, seniūnaičiai tik iš darbo partijos, seniūnai tik iš darbo partijos, mokyklų direktoriai tik iš darabo partijos arba jų vyrai tos partijos aktyvistai, savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovai tik iš darbo partijos, savivaldybės darbuotojai tik iš darbo partijos ir visi kiti tik iš darbo partijos. Turime vienos šalies pavyzdį, kurią valdo viena partija…Kas keisčiausiai, kad Širvintų rajone net smulkiausi vadoviukai-nevyriausybininkai ir tie jau verbuojami tos vienintelės partijos. Kas bus? Kaip gyvensime? O gal laikas kraustytis ten, kur dar gyva demokratija ir daugiapartiškumas?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*