Naujausios žinios

Širvintų teismas pripažino V. Osinskio atleidimą neteisėtu

Šiandien, gegužės 13 d., Širvintų rajono apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl Vaclovo Osinskio ieškinio atsakovui Širvintų rajono savivaldybės administracijai dėl neteisėto darbo sutarties nutraukimo.

Teismo  teisėjas Linas Zinkevičius pranešė, kad Teismas nusprendė:

 • pripažinti ieškovo Vaclovo Osinskio  atleidimą iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus specialisto pareigų neteisėtu.
 • Panaikinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės 2015 m. gruodžio 7 d. įsakymą Nr. 10-932 ir grąžinti ieškovą Vaclovą Osinskį į Širvintų rajono savivaldybės specialisto ar lygiavertes pareigas.
 • Įpareigoti Širvintų rajono savivaldybės administraciją sumokėti ieškovui Vaclovui Osinskiui po 325 Eur vidutinį darbo užmokestį už kiekvieną mėnesį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo iš pareigų dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos, išskaitant jam išmokėtą 5 mėnesių išeitinę išmoką.
 • Priimti ieškovo Vaclovo Osinskio ieškinio reikalavimo priteisti iš atsakovo 5 procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo atsisakymą ir civilinę bylą šioje dalyje nutraukti.
 • Priteisti ieškovui Vaclovui Osinskiui  iš atsakovo Širvintų rajono savivaldybės administracijos  1050 Eur teisinės pagalbos išlaidų.

Sprendimas gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos Vilniaus apygardos teismui per Širvintų rajono apylinkės teismą.

Paklaustas, kaip jaučiasi išgirdęs teismo sprendimą, Vaclovas Osinskis atsakė: „Esu patenkintas ir tikiu teismais.“

 

5 Comments on Širvintų teismas pripažino V. Osinskio atleidimą neteisėtu

 1. Na, panašu, kad Širvintų r.savivaldybės biudžetas šiais metais smarkiai patuštės. Ir vis gi ar šiuo atveju savivaldybės administracija biudžeto lėšas naudos tikslingai ir ar galima teigti, jog tai ne lėšų švaistymas?…..

 2. Tai kaip iš tikrųjų Jasinskis ar Osinskis

 3. „po 325 Eur vidutinį darbo užmokestį“
  Kas cia per umokestis? Ar uz ji imanoma gyventi?

 4. Tai jau iš ponios administracijos direktorės reikėtų pareikalauti atlyginti žalą, susidariusią dėl jos neteisėtų veiksmų. Aišku, reikia sulaukti ar sprendimas bus skundžiamas. Manau, kad bus.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*