Naujausios žinios

Širvintų vaikų dienos centro auklėtinių nepaprasta diena

Širvintų vaikų dienos centro vaikams sausio 24 d. buvo nepaprasta ir labai įdomi diena. Tądien jie filmavosi Valstybės pažinimo centre drauge su Prezidente Dalia Grybauskaite išsipildymo akcijai „Už vaikystę“. Anonsas bus rodomas per LNK po 10 dienų.

Širvintų vaikų dienos centro feisbuko paskyroje rašoma:

„VO „Gelbėkit vaikus“ pakvietė [centro vaikus – red. pastaba] į Valstybės pažinimo centrą prie Lietuvos prezidentūros. Įdomiai praėjo ekskursija ir pažintis su Lietuvos prezidentais, jų hobiais, dovanomis ir apdovanojimais ir t. t. Labai šiltai pabendravome su prezidente Dalia Grybauskaite. Prezidentė ir mūsų vaikai ruošė anonsą VO „Gelbėkit vaikus“ išsipildymo akcijai „Už vaikystę“. Po filmavimo, ekskursijos Prezidentė pasiūlė vaikams daug skaniai pavalgyti to, ko jie panorės. Prezidentė labai apsidžiaugė juostele „Lietuva“, kuri taps jos mėgstamiausių knygų skirtuku, ir mūsų centro gerąja fėja – ragana, kurią priglaus naujame kieme.

Nuostabūs pietūs buvo kavinėje „Mano guru“. Ačiū.

Aplankėme „Gelbėkit vaikus“ būstinę, susipažinome su darbuotojomis, vaikai užėmė jų darbo vietas, kurias darbuotojos išsipirko lauknešėliais. Aplankėme katedrą ,užtrukome šv. Kazimiero koplytėlėje, uždegėme žvakeles, pasiklausėme vargonų muzikos ir laimingi grįžome į namus. Įspūdžiai turi susigulėti, tik tada juos pradedi vertinti ir atsirinkti tai, ką pamatei, susižinojai, kuo prasiplėtė tavo akiratis! Per daug niekada nebūna!“

Parengė „Širvis“ pagal Širvintų vaikų dienos centro feisbuko paskyros informaciją

Nuotraukos Širvintų vaikų dienos centro

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*