Naujausios žinios

„Širvintų žirgynas“ kartelės nenuleidžia

Straipsnis buvo išspausdintas vasario 21 d. laikraščio „Širvis“ 7-ame šių metų numeryje

Pirmą vasario šeštadienį vyko tradicinės respublikinės žirgų lenktynės „Sartai 2018“. Širvintų važnyčiotojai jose dalyvauja daug metų, per tą laiką pasiekta puikių rezultatų. Širvintiškiai nenuvylė gerbėjų ir šiemet. Dalyvauta su penkiais žirgais, pelnyti keturi apdovanojimai. Patyręs važnyčiotojas Juozas Kvakšys su žirgu Miražas rungtyje dėl Zarasų savivaldybės prizo užėmė trečią vietą. Važiavime dėl Lietuvos Vyriausybės įsteigto „Eikliojo žirgo“ prizo Juozas vėl buvo trečias. Šį kartą jis važiavo su žirgu Moon Light Star. Kaip sakė žirgyno direktorė Gedvilė Vinslauskaitė, šiam žirgui buvo pirmos varžybos svetimame hipodrome, todėl rezultatas tikrai džiugina. Pati Gedvilė kovoje dėl įmonės „Auga“ ekologinio važiavimo prizo taip pat liko trečia ir pagerino asmeninį rekordą. Didžiausių sveikinimų nusipelnė Renata Pažūsienė. Ji su žirgu Arėjas iškovojo Dusetų krašto prizą.

Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio dieną „Širvintų žirgyno“ komanda dalyvavo tradicinėse tarptautinėse žirgų lenktynėse „Lazdijai 2018.“ Iš šventinę dieną vykusių varžybų širvintiškiai grįžo šventiškai nusiteikę – vėl pelnytos keturios prizinės vietos. Juozo Kvakšio ir jo žirgo Miražo duetas buvo nenugalimas ir savo važiavime pelnė pirmą vietą. Su Moon Light Star sportininkas buvo antras. Antra vieta džiaugėsi ir Renata Pažūsienė su eikliuoju Arėju. Gedvilė Vinslauskaitė su Chimera užėmė trečią vietą ir pagerino asmeninį rekordą. Važnyčiotoja sakė, kad su šia kumele ateityje tikisi pasiekti gerų rezultatų.

UAB „Širvintų žirgynas“ išgyvena ne pačius geriausius laikus, bet kolektyvas dirba, stengiasi išlaikyti turimas pozicijas, todėl kartelės nenuleidžia ir džiaugiasi stabiliais rezultatais. Netrukus laukia varžybos Širvintose. Sakoma, kad namie ir sienos padeda, todėl tikėsimės ir lauksime gerų rezultatų.

„Širvio“ informacija

Nuotraukos iš žirgyno asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*