Naujausios žinios

Skaitytojų paštas

Straipsnis buvo išspausdintas birželio 13 d. laikraščio „Širvis“ 23-ame šių metų numeryje.

Skaitytojas atsiuntė nuotraukas, kurių vaizdas jį labai stebina. „Kaip čia yra, kad senas džiovykles kiemuose išmontuoja, o va šitų pabaisų visai šalia centrinės gatvės negali pajudinti. Kaip merė nepastebėjo tokios kliauzos jos gražinamoje ir puoselėjamoje miesto centrinėje gatvėje?!

Kalbu apie senąsias pašto dėžutes prie „Tėviškės“ bei pentosios kooperatyvo  parduotuvių. Vienoje iš jų teko net laišką rasti, nors daugumoje dėžučių šiuo metu kaupiamos tik šiukšlės. Įsivaizduokit, „Telia“ siunčia dabar naujas korteles klientams su mobiliuoju parašu neregistruotu paprastu laišku. Tai jai toks laiškas paklius „išmaniam bei kūrybingam“ lietuviui, ar neliks plikas ir basas laiško savininkas. Dėl šių antikvarinių pašto dėžučių teko kreiptis į pašto viršininką, kuris paaiškino, kad neturintis įrangos joms išmontuoti, transporto jas išsigabenti, o, be to, ir gabenti bei sandėliuoti irgi neturi kur,“ – dalinasi savo nuomone skaitytojas.

Pasiteiravome pašto viršininko, ar šios pašto dėžutės vis dar reikalingos, ir sužinojome, kad jos jau senokai pašto nebenaudojamos, bet, kodėl jos vis dar stovi neišmontuotos, viršininkas nepaaiškino.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*