Naujausios žinios

Spalio 19–20 d. kviečiame aukoti „Maisto bankui“

Širvintų r. savivaldybes mere Živilė Pinskuvienė kviečia rajono gyventojus dalyvauti artėjantį savaitgalį vyksiančioje ypatingoje, šimtmečio „Maisto banko“ akcijoje – ši pilietinė iniciatyva apims net šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

Širvintose maisto galėsite paaukoti „MAXIMOS“ prekybos centre. Maisto produktus priims Širvintų vaikų dienos centro ir Vileikiškių kaimo bendruomenės savanoriai.  

Labdaringos maisto produktų aukojimo nepasiturintiems akcijos pavasarį ir rudenį rengiamos maždaug septyniasdešimtyje miestų. „Maisto banko“ akcija remiasi vietos bendruomenėse veikiančiomis socialinėmis organizacijomis, padedančiomis surinkti maistą ir jį išdalinti savo globojamiems žmonėms.

„Maisto banko“ akcijos metu surinktas maistas atitenka socialinių organizacijų globojamiems žmonėms – daugiavaikėms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliesiems, senoliams, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims ir kt.

Akcijos organizatoriai akcentuoja, kad šimtas miestų ir miestelių – simbolinis siekis, iškeltas pažymint šiemet minimą atkurtos Lietuvos šimto metų sukaktį. „Maisto banko“ akcijos savanoriai pasiruošę dirbti dar plačiau ir energingiau, kad gerumo vajus apimtų ir tas vietoves, kurios į labdaros rinkimą įtrauktos nebuvo.

„Tikimės, kad tokiu būdu ne tik sulauksime daugiau paaukoto ilgo galiojimo maisto produktų, bet ir pasieksime atokiau gyvenančias nepasiturinčias šeimas. Skurdas labiausiai kamuoja bedarbius, mažas pensijas gaunančius senolius, vienas vaikus auginančias mamas, neįgaliuosius. Svarbu, kad Lietuvos šimtamečio jubiliejaus proga kiekvienas patirtume ne tik šventės emociją, bet ir bendrystę ir didesnį saugumą, laimingesnės ateities viltį“, – sako „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

 „Maisto banko“ akcijos žemėlapį ir kitą informaciją apie šį labdaros projektą galite rasti internete www.maistobankas.lt/akcija.

 www.sirvintos.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*