Naujausios žinios

Sportiškiausia mokykla jau XIII kartą

Širvintų pradinė mokykla tryliktą kartą įsijungė į Lietuvos mokyklų žaidynes ir tryliktą kartą savo pogrupyje tapo pirmosios vietos laimėtoja. Respublikoje galime didžiuotis „Sportiškiausios mokyklos“ vardu. Dalyvavome šešiose sporto šakose: kvadrato, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, šaškių, šachmatų, plaukimo, lengvosios atletikos trikovės varžybose.

Nuoširdų ačiū noriu tarti vaikams, jų klasių mokytojoms ir mokinių tėveliams, kurie buvo sunkiausiomis ir linksmiausiomis akimirkomis. Dėkoju Ramūnui Tamoševičiui, Neringai ir Dariui Paliukėnams, Eugenijui Titui, vežusiems nuosavu transportu sportininkus į varžybas, mokyklos administracijai už palaikymą ir sudarytą galimybę dalyvauti visose varžybose, Širvintų sporto mokyklos plaukimo treneriui Gintautui Igliukui už pagalbą treniruojant vaikus.

Mokykla jau antrus metus dalyvauja Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekte „Sportuojame ir augame sveiki“, kurio lėšomis buvo nupirkti medaliai ir padėkos raštai mūsų sportininkams.

Sportuojančių vaikų mokykloje – gausus būrys. Mes norime visur dalyvauti, kuo daugiau vaikų įtraukti į įvairių sporto šakų varžybas. Vaikų noras, mūsų noras – bendros mūsų jėgos ir duoda puikių rezultatų.

Šaltinis: www.sirvintupm.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*