Naujausios žinios

Sveikatos ministro padėka Ievai Pumputienei

Straipsnis paviešintas 2019-06-19 Nr. 23 (177).

Birželio 13 d. per neatlygintinos kraujo donorystės šventę Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje, Ievai Pumputienei, Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkei, buvo įteikta padėka kaip kraujo donorei, davusiai kraujo 20 ir daugiau kartų.

Minint Pasaulinę kraujo donoro dieną, startavo tradicinė Nacionalinio kraujo centro iniciatyva – kraujo donorystės turas per Lietuvą, kurio pradžia birželio 13 d. buvo pažymėta Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, neatlygintinos kraujo donorystės švente „Įnešk gyvybės – auginkime gyvybės medį kartu!“.

„Dažnas mūsų donoras, aukodamas kraujo, tai atlieka jausdamas pilietinę pareigą, tačiau dar labiau nustemba sužinojęs, kad donorystės reikšmė iš tiesų yra milžiniška – tokiu būdu gali būti išgelbėjamos net trijų žmonių gyvybės!“, – primena laikinoji Nacionalinio kraujo centro vadovė Ignė Klangauskienė.

Šių metų kraujo donorystės turą globoja 100-ąjį įkūrimo jubiliejų mininti Lietuvos šaulių sąjunga. Turas prasidėjo birželio 13 d. Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, kur nuo 12 iki 20 val. buvo galima paaukoti kraujo, pabendrauti su kraujo centro specialistais bei savanoriais kraujo donorais, susipažinti su Lietuvos šauliais, sudalyvauti smagiose sportinėse ir sveikatinimo atrakcijose.

Taip pat renginio metu, nuo 17.00 val., buvo padėkota kraujo donorams, davusiems kraujo 20 ir daugiau kartų. Jiems ir visiems apsilankiusiems pasirodė populiarūs atlikėjai – Egidijus Sipavičius, Eglė Jakštytė bei grupė Electric Ladies.

Sveikatos ministro padėka įteikta ir Šiaulių kaimo bendruomenės pirmininkei Ievai Pumputienei, kuri ne tik yra donorė, bet ir pati su bendruomene ir Nacionaliniu kraujo centru suorganizavo 10-ąją neatlygintinos kraujo donorystės šventę.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*