Naujausios žinios

Taryboje virė diskusija dėl nuotekų sistemos Motiejūnuose (vaizdo įrašas)

Andželika Bagočiūnienė

Per rugpjūčio 29 d. Tarybos posėdį buvo svarstomas klausimas dėl projekto „Motiejūnų kaimo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tinklų sistemų įrengimas“ įgyvendinimo metu atnaujintos vandenvietės ir vandens tiekimo tinklų perdavimo patikėjimo teise uždarajai akcinei bendrovei „Širvintų vandenys“.

Merė Ž. Pinskuvienė atsakė į komitete iškeltus klausimus dėl nuotekų sistemos tinklų įrengimo Motiejūnų kaime. Ji perskaitė praėjusioje kadencijoje dirbusios Administracijos direktorės E. Davidavičienės bei jos pavaduotojos R. Tamošiūnienės raštus, kuriuose teigiama, kad nesant pakankamai lėšų Savivaldybė iš dalies įgyvendins projektą ir nuotekų tinklų sistema kaime nebus įrengta. Lėšų pakako tik vandens gerinimo sistemų įrengimui.

Tarybos narys V. Šimonėlis paaiškino, kad pinigai skiriami vandens gerinimo ir nuotekų sistemų įrengimui ir Savivaldybė pati turi apsispręsti, ką įrengs pagal turimas lėšas. Tuo metu Savivaldybė apsisprendė įvesti vandens gerinimo sistemą. Merė Ž. Pinskuvienė pareiškė, kad žmonėms buvo meluojama ir pažadėjo šią problemą išspręsti.

„Už“ šio sprendimo priėmimą balsavo 20 Tarybos narių. Vienas susilaikė.

Diskusiją galite išgirsti čia:

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*