Naujausios žinios

Tarybos dauguma skubos tvarka Savivaldybės konrolieriui pavedė atlikti VšĮ „Širvintų ligoninė“ veiklos efektyvumo auditą

Andželika Bagočiūnienė

Spalio 29 d., per Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdį, skubos tvarka buvo pasiūlytas vienas klausimas – „Dėl pavedimo Savivaldybės kontrolieriui atlikti VšĮ „Širvintų ligoninė“ veiklos efektyvumo auditą“.

Pristatydama sprendimą, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Deimantė Oršauskaitė, patikslino sprendimą ir pranešė, kad šis Širvintų ligoninės auditas veiklos plane nenumatytas.

Opozicijos atstovas K. Pakalnis  pasiūlė sudaryti darbo grupę, kuri patikrintų veiksmus savivaldoje.  „Visų pirma dėl vicemerės veiksmų, ar iš tikrųjų teisingai buvo elgiamasi  neišleidžiant vadovės į komandiruotes? Antras dalykas – šiandien neturime audito išvadų. Iš tikrųjų yra projektas, kuris nėra apsvarstytas ir manau, kad tai visiškai nesavalaikis darbas.“  – teigė Tarybos narys K. Pakalnis ir pasiūlė šią problemą spręsti ne vienpusiškai kontoliuojant įstaigą, bet įvertinti ir politikų veiksmus Širvintų ligoninės vadovės atžvilgiu. Merės Živilės Pinskuvienės teigimu, tokia darbo grupė yra sudaryta.

„Už“  VšĮ „Širvintų ligoninė“ nenumatyto veiklos plane veiklos efektyvumo audito atlikimą balsavo dvylika daugumos atstovų;

„Prieš“ – du  Tarybos nariai;

„Susilaikė“ – keturi Tarybos nariai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*