Naujausios žinios

Tarybos narys turėjo nusišalinti nuo trijų sprendimų priėmimo (vaizdo įrašas)

Andželika Bagočiūnienė

Tarybos posėdžio metu  prašymą nusišalinti nuo 2 sprendimo projektų pateikė ir nuo vieno sprendimo projekto balsavimo pabėgo Tarybos narys Zenonas Miselis.

Nusišalino  nuo balsavimo šiais klausimais:

  1. Leisti UAB „Šimista“ perleisti teises ir pareigas, atsiradusias pagal 2015 m. spalio 5 d. Savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos sutartį Nr. 153-(45), UAB „Raslucta“
  2.  Leisti UAB „Šimista“ perleisti teises ir pareigas, atsiradusias iš 2013 m. liepos 17 d. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro ilgalaikio materialiojo turto nuomos sutarties, UAB „Raslucta“.

UAB „Šimista“ vadovas – Arvydas Miselis, šios įmonės bendrasavininkas yra jo brolis Tarybos narys Zenonas Miselis (Darbo partija), kuris yra užregistruotų padalinių, veikiančių kavinių Sporto mokyklos bei Širvintų kultūros centro patalpose savininkas.

UAB „Šimistos“  skola SODRAI  (VSDFV) liepos 28  dieną siekė 12 663,28 Eur.

Perleistos teisės ir pareigos UAB „Raslucta“, kurios vadovas nenurodytas, bet jos registracijos vieta nurodyta Padubės kaime, Musninkų seniūnijoje. Ten pat įsikūrusi sodyba „Pas Zenoną“. Internetinėje erdvėje jos šeimininkas nurodytas Zenonas Miselis.

Sprendimu „Dėl projekto „Širvintų rajono Musninkų vidurinės mokyklos Vileikiškių pradinio ugdymo skyriaus sporto aikštyno sutvarkymas“ įgyvendinimo metu sutvarkyto aikštyno perdavimo panaudos teise Vileikiškių kaimo bendruomenei“ Vileikiškių kaimo bendruomenei  panaudos teise perduotas praėjusios kadencijos Tarybos Europos Sąjungos lėšomis įrengtas sporto aikštynas.

Z. Miselis nepateikė prašymo nusišalinti nuo balsavimo priimant šį sprendimą ir atsistojęs išėjo iš salės tik tuomet, kai  antrą kartą išgirdo sprendimo projekte perskaitytą Vileikiškių kaimo bendruomenės pavadinimą. Galimai per Tarybos posėdį Zenonas Miselis užmiršo, kad yra ne tik verslininkas ir Tarybos narys, bet dar ir Vileikiškių kaimo bendruomenės valdybos pirmininkas.

Kaip sumaniai išsisuko nuo pažeidimo ir kaip  merė Ž. Pinskuvienė užglaistė „savo“ Tarybos nario sukeltus nesklandumus, pamatysite čia:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*