Naujausios žinios

Tiesioginio valdymo belaukiant

Varpininkas

Tiek įvykių, tokie verpetai verda, kad net mane privertė  vidury dienos varpinę palikti ir masiniame renginy apsilankyti. Reikia, kaip sakoma, pirštą ant pulso laikyti, nes jei kiti perpasakos, tai liksi nesupratęs. Nors ir ten būdamas, nelabai ką supratau. Bet apie viską iš eilės.

Pirmiausia pasklido kalbos, kad merė su visa svita nuvyko į Ukmergės  ligoninę tartis, atseit, dėl patogesnių autobusų maršrutų širvintiškiams. Kai reikia, kaip tyčia ir ukmergiškis kolega tyli: nei skambina, nei laikraštį atsiunčia. Todėl ir negirdėjau, kad pas kaimynus tokios reformos vyksta. Kaip suprantu, jie autobusų parką su ligonine sujungė. Čia tai bent! Gal ir pas mus taip padarys? Gal delegacija patirties šiuo klausimu pasisemti važiavo? Gal dėl to ligoninės direktorei postą liepė palikti, kad tokiai stambiai įmonei vadovautų vyras? Tokią viziją pamačiusi direktorė iš išgąsčio net susirgo ir darbe nebepasirodė.

Gal pirmiausia reikėjo tuos klausimus išsiaiškinti, bet medikai, vos išgirdę naujienas, tuoj subruzdo ir sukvietė piliečius į masinį mitingą. Nuėjau ten ir aš. Ir ką išgirdau? Ogi merės šilkiniu balseliu praneštą žinią: kol ji būsianti merė, niekas ligoninės prie nieko nejungs. Vis tiek man neaišku: nejungs prie kaimyninės ligoninės, ar prie vietinio autobusų parko? O ką Ukmergėje girdėjo, merė nepasakojo, nei žodeliu neprasitarė. Negi teks dar kartą varpinę užrakinti ir traukti pas kaimynus pačiam atsakymų ieškoti? Bet autobusų eismas ta kryptim tikrai prastas, luktersiu, kol jį patobulins. Tik tada jau ir be to bus viskas aišku.

Viena mitingo dalyvė tiesiai šviesiai drožė: „Ką mes Širvintose turim?“ Viską uždaro, prijungia, sumažina. Jei nebeliks ir ligoninės, tai nereiks ir merės (jau nekalbant apie vicemerę ir kitas svitos ponias). Nenori, oi kaip nenori valdžia be postų likti, tai ir prisižadėjo per kadenciją neskriausti medikų ir kitų piliečių. O po kadencijos – nors ir tvanas.

Pasirodo, jau ir paskutinis bankelis Širvintose uždaromas (oi, persiprašau, gyventojų patogumui tobulina savo veiklą). Sakiau gi – naujiena po naujienos, ir viena už kitą prastesnės.

O paskutinis lašas – merė išrinkta į Europos Tarybos kongresą. Ir kaip ji ten dirbs? Juk moka tik rusų ir lenkų kalbas, ir tas „tuteišių“ patarme įsisavinusi (taip pati anketoje prieš rinkimus rašė. Aš pasidomėjau!). Matyt, atveš mums naujienų, kaip kažkada deputatai iš Maskvos vežė – apie „velykas rudenį“. O gal nei važiuos, nei veš… Jaučiu visais nervais – Širvintų laukia tiesioginis valdymas iš Briuselio!

Mielieji, smagaus jums permainų laukimo. Tenebūna jis nuobodus ir pilkas. Iki greito!

                                         Jūsų Varpininkas

1 Comment on Tiesioginio valdymo belaukiant

  1. Gyvenimas nebus nuobodus,jeigu varpininkas neapleis varpinės ir džiugins savo taikliais pastebėjimais. Bepigu Jam kai tiek informacijos šaltinių aplink.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*