Naujausios žinios

Turiningos išvykos, įdomūs susitikimai

Straipsnis buvo išspausdintas šių metų gruodžio  21 d. laikraščio „Širvis“ 49-ame numeryje

Vaiko teisių konvencijos dienos proga organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės padalinys surengė minėjimą, kuriame dalyvavo apie 200 vaikų iš įvairių rajono dienos centrų. Marijampolės apskrities laikraštis „Suvalkietis“, pasakodamas apie renginį, daug dėmesio skyrė Širvintų vaikų dienos centro pasirodymui. Buvo suvaidintas garsusis „Žiurkių gaudytojas“. Jaunieji marijampoliečiai buvo sužavėti tiek pasakojimu apie Hamelno žiurkių gaudytoją, tiek pačių širvintiškių spektakliu. Mūsų 40-ies žmonių: vaikų, mamų, savanorių ir draugų būriui viešnagė irgi patiko.

„Ernst&Yong Baltic“ įmonė, vykdydama projektą „Smurto apraiškų mažinimas artimoje vaiko aplinkoje“, bendradarbiauja su Širvintų vaikų dienos centru. Neseniai centre lankėsi įmonės darbuotojai Eglė Viršilienė, Danutė Mirončikaitė, bei Miglė Gudavičiūtė su sutuoktiniu Amidorp Singh Kapoor. Svečiai atsivežė indiškų bei lietuviškų vaišių, papasakojo apie Indiją. Mergaitės galėjo papuošti kaktas raudonais taškais, kuriuos iki tol matydavo tik indų filmuose per televiziją. Buvo įdomu sužinoti, kad tie taškai vadinami tilakomis, išgirsti apie jų reikšmę. Svečiai pažadėjo atvykti dar kartą ir surengti tikrą indišką vakarėlį su indiškais patiekalais ir nacionaliniais rūbais – sariais. Nekantriai lauksime!

Gruodžio 3-ią dieną Širvintų šv. Mykolo Arkangelo bažnyčioje koncertą surengė žinoma dainininkė Judita Leitaitė. Mūsų centro vaikai su mamomis buvo sužavėti dainomis ir giesmėmis bei po koncerto surengto pabendravimo su atlikėja prie arbatos puodelio. Po jo laukė kelionė į Vilnių. Projekto prieš smurto mažinimą dėka vaikams buvo surengta išvyka į boulingo klubą bei piceriją. Įspūdžių – nors vežimu vežk!

Širvintų viešojoje bibliotekoje smurto apraiškų mažinimo tema surengta piešinių paroda, kurioje yra ir mūsų vaikų dienos centro auklėtinių darbų. Prašome apsilankyti ir pamatyti!

Ukmergės vaikų dienos centras neseniai atšventė savo veiklos dvidešimtmetį. Drauge su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Širvintų padalinio vadove Tekle Leitere vykome pasveikinti kaimynų. Buvo šauni šventė.

Širvintų pradinės mokyklos socialinė pedagogė Jolanta Vilkienė organizavo renginį „Kino guzas“. Pakvietė dalyvauti ir Širvintų vaikų dienos centrą. Vaikams patiko Kultūros centro salėje rodyti filmai.

Gruodžio 19-ąją šventę mūsų centro vaikams surengė „Lietuvos paštas“. Jis šiemet išpildė centro lankytojų kalėdines svajones.

Džiaugiamės, kad, artėjant šventėms, mūsų gerieji rėmėjai neužmiršta centro. Vaikus ir jų šeimas vaisiais tradiciškai palepina įmonė „Augma“. Ir vėl atgabenusi siuntą mandarinų, persimonų, melionų ir bananų – užteko visiems. Jauniūnų krašto ūkininkas Jan Mučin „Maisto bankui“ paaukojo didelę morkų siuntą, ją daliname ne tik centro vaikučių šeimoms, bet ir kitoms sunkiau besiverčiančioms. Ačiū geradariui. Ne kartą centrą daržovėmis rėmė ir ūkininkas Rimantas Darvydas. Dėkojame kavinės „Suzana“ savininkams – Simonian šeimai. Jų paruoštas ypatingas jautienos patiekalas – basturma – sužavėjo ne tik mus, bet ir Hamelno gyventojus, pas kuriuos svečiavomės vasarą. Ačiū visiems rėmėjams. Gražių jums švenčių ir stiprios sveikatos!

Širvintų vaikų dienos centro informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*