Naujausios žinios

UAB „Širvintų šiluma“ atleista nuo nekilnojamojo turto mokesčio

Penkiolikai Tarybos narių pritarus ir keturiems susilaikius (Giedrius Jozonis nuo klausimo svarstymo nusišalino), buvo pritarta atleisti UAB „Širvintų šiluma“ nuo nekilnojamojo turto mokesčio.

Aiškinamajame rašte teigiama, kad nuo šių metų spalio 10 d. UAB Širvintų komunalinis ūkis buvo prijungtas prie UAB „Širvintų šiluma“ ir jos pradėjo veikti kaip bendras juridinis vienetas. Vykdant reorganizavimą, atsirado nenumatytų išlaidų. Septyni UAB Širvintų komunalinio ūkio darbuotojai pasinaudojo Darbo kodekso 57 str. „Darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva be darbuotojo kaltės“ 4 dalimi „darbuotojas nesutinka su darbo santykių tęstinumu verslo ar jo dalies perdavimo atveju“ ir nesutiko pereiti dirbti į UAB „Širvintų šiluma“. Šiems darbuotojams buvo priskaityti mokėjimai – 30 138 Eur. Po reorganizavimo bendrovė patyrė šias neplanuotas sąnaudas.

Todėl UAB „Širvintų šiluma“ prašė atleisti bendrovę nuo 2017 metų nekilnojamojo turto mokesčio, kuris sudaro 25 873,88 Eur. Po diskusijų Taryba prašymą patenkino.

Diskusijas šiuo klausimu galite pamatyti čia:

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*