Naujausios žinios

Už policijai suteiktą vertingą informaciją – piniginė išmoka

Šių metų lapkričio 11 d. Lietuvos policijos generalinis komisaras priėmė įsakymą Nr. 5-V-1009 „Dėl atlyginimo už vertingą informaciją policijai apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, tvarkos aprašo patvirtinimo“. Pagal patvirtintą aprašą, asmenims, kurie suteikė vertingos informacijos, kurios dėka buvo užkirsta, išaiškinta ir nutraukta nusikalstama veika, gali būti atlyginta pinigine išmoka. Motyvuotą rašytinį pasiūlymą dėl atlyginimo asmeniui už suteiktą naudingą informaciją rengia policijos įstaigos padalinys, atliekantis ar atlikęs ikiteisminį tyrimą.

Pasiūlymas suteikti atlygį už naudingą informaciją, teikiamas tuomet, kai informacija susijusi su veika, kuria daroma žala valstybei. Širvintų rajone ypač aktuali kontrabandinių cigarečių prekyba ir vartojimas, naminių spiritinių gėrimų gaminimas ir platinimas. Šiomis veikomis daroma žala valstybės ekonomikai. Primename, kad apie asmenų daromas nusikalstamas veikas galite pranešti telefonu (8 382) 51202 taip pat susiekę su Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK viršininku Eriku Jaloviku telefonu 8 6666 0 60500 arba atvykę į policijos komisariatą adresu Vilniaus g. 39, Širvintos.

Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK pareigūnai, gavę naudingos informacijos iš asmenų, teiks pasiūlymus dėl atlygio šiems asmenims. Policijos generalinis komisaras, įvertinęs pasiūlymus, priims galutinį sprendimą dėl išmokos už naudingą informaciją skyrimo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*