Naujausios žinios

Užkliuvo senosios džiovyklės

Straipsnis buvo išspausdintas gegužės 30 d. laikraščio „Širvis“ 21-ame šių metų numeryje.

Skaitytojai kreipėsi dėl šiuo metu griaunamų džiovyklių daugiabučių kiemuose. Skambinantieji nesupranta, kam trukdo jau daugybę metų stovinčios džiovyklės, kuriomis aktyviai naudojasi daugiabučių gyventojai, ypač tie, kurių butuose nėra nuosavų balkonų. „Jei griauna senas, ar bus pastatytos naujos modernios džiovyklės, nes sprendimas nugriauti džiovykles labai pablogins gyvenimo sąlygas. Kur žmonėms reikės išsidžiovinti patalynes bei kitų didesnių matmenų skalbinius. Be to, juk ne visi uždirba rajone pakankamai, kad įsigytų elektrinę modernią džiovyklę, o ir butų plotai ne visiems suteikia galimybę pastatyti dar vieną skalbimo mašinos dydžio prietaisą…“ – savo nuogąstavimais pasidalino daugiabučio gyventoja Teklė.

Teko išklausyti ir istoriją, kurioje pasakotojas teigė matęs, kaip šalia grožio salono „Frėja“ automobilių aikštelės moterys apsikabino senąją džiovyklę ir neleido jos iškasti. Neva, UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojai pasidavė moterų atkaklumui ir džiovyklės neišgriovė.

Savivaldybės teigimu, senos, saugumo reikalavimų neatitinkančios džiovyklės, sūpynės ir kiti metalo įrenginiai buvo pašalinti tiek dėl gyventojų, ypač vaikų, saugumo, tiek estetiniais sumetimais. Namų, kuriuose nėra balkonų kiemuose geros būklės džiovyklės buvo paliktos. Savivaldybės atstovai taip pat pažadėjo, kad vietoje nugriautų džiovyklių bus pastatytos visus saugumo bei estetinius reikalavimus atitinkančios džiovyklės.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*