Naujausios žinios

Valdančioji dauguma širvintiškiams pristatė 2015 metų darbus ir šios kadencijos planus

Andželika Bagočiūnienė

Širvintų kultūros centre trečiadienį, sausio 20 d., įvyko rajono vadovių, Tarybos daugumos narių ir po pertvarkos sudarytos naujos Administracijos komandos – skyrių vedėjų ir pavaduotojų susitikimas su Širvintų rajono gyventojais.

Merės pasisveikinimą su susirinkusiais gyventojais ir naujos sudėties Administracijos pristatymą galite išklausyti čia.

Susitikimas vyko daugiau nei pustrečios valandos. Pirmąją susitikimo valandą Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ne gausiai susirinkusiems gyventojams pristatė pagrindinius 2015 metų darbus ir 2016 metų bei šios kadencijos planus.

Ne kartą savo kalboje merė minėjo, kad praėjusios kadencijos valdantieji skolinosi tiek, kad pasiekė Savivaldybės skolinimosi limitą, ir apsunkino šiai daugumai darbo sąlygas. Tuo pat metu gyrė naujosios Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės pastangas 2015 metus dirbti  nepaėmus nė vienos paskolos. Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus duomenimis, pradėjus dirbti naujajai valdžiai, 2015 m. balandžio 13 d., bendra paskolų suma – 2, 75 milijonų Eur. Per 2015 m. Savivaldybė grąžino beveik 234 tūkst. Eur paskolų ir sumokėjo beveik 48 tūkst. Eur palūkanų.

Susirinkusiems gyventojams buvo išvardinti atlikti darbai: nutiesti šaligatviai Širvintų miesto centrinėje gatvėje, pastatytos vaikų žaidimų aikštelės,  šventinė Širvintų eglė portalo Delfi skaitytojų išrinkta trečia gražiausių Lietuvoje. Taip pat buvo pabrėžta, kad kaimai neliko užmiršti. Čiobiškio seniūnijos Lapelių kaime išasfaltuota Musės gatvė, kelios gatvės Žemosiose Viesose, pradėti asfaltavimo darbai Šešuolėliuose I, o Musninkų ir Gelvonų seniūnijose bus statomi vandens gerinimo įrenginiai.

Susirinkusiems taip pat buvo pristatyti šią kadenciją numatyti darbai, užsibrėžti tikslai bei idėjos. Merė tikino, kad Širvintos turės naują sporto kompleksą, kuriame bus įrengtas baseinas, pirtys ir, merės Ž. Pinskuvienės žodžiais, „džakuzi“. Bus nutiestas pėsčiųjų tiltas per marias. Pasak merės, Širvintos turės centrinę aikštę bei sutvarkytą skverą prie skulptūros „Širvinta“.  Bus pastatytas naujas stadionas su pusketvirto tūkstančio vietų žiūrovams. Buvusiose poliklinikos katilinės patalpose planuojama įrengti visuomeninę pirtį. Miesto apšvietimo lempos bus keičiamos modernesnėmis, o pakeistosios bus įrengiamos kaimuose. „Apšvietimas turi būti ne dvi valandas iš ryto ir dvi valandas vakare, o ypatingai kaimuose ir, aišku, mieste šviesos turi degti visą parą…“ – teigė merė Ž. Pinskuvienė.

Atsakymus į susirinkusių gyventojų klausimus pateiksime vėliau.

Merės Ž. Pinskuvienės pagrindinius 2015 metų darbus ir 2016 metų bei šios kadencijos planus galite išklausyti čia:

7 Comments on Valdančioji dauguma širvintiškiams pristatė 2015 metų darbus ir šios kadencijos planus

 1. Juokinga net žiūrėt 😂 Visi susėdę lyg lėlės. Arba sušaudymui. O merės tokie grandioziniai planai, tai net nemokančiam skaičiuoti aišku, kad iš fantastikos srities. Arba ji įsivaizduoja, kad aplink idiotai arba ištiesų aplink tik tokie, jeigu ja tiki?

 2. Laukiame, ar paskelbsite ir merės atsakymus į gyventojų klausimus? Labai įdomu. Ir norėtųsi daugiau susitikimo foto.

 3. Buvau susitikime. Žiūrėjau, klausiau ir galvojau: kaip sunkiai mūsų merė dirba, nesuspėja visko viena aprėpti, kad net nutarė miesto seniūniją steigti. Bet pagalvojau, tai ką veikia jos naujai paskirti išgirti įstaigų vadovai? Juk paskirtas seniūnas be komunalinio, šilumos ir kt. įstaigų žmonių nieko negalės padaryti, tik įsakymus duos. Tai čia kas, kad ne dubliavimas darbų ir pareigų? Manyčiau, kad merei reiktų mažiau kištis į smulkiaverčius žmonių reikalus,kaip ji pati sakė „nuvesiu, parodysiu, tik ateikit pas mane“. Pasiklausius atrodo, kad tik ji viską gali sutvarkyti, o kiti debylai sėdi savo kėdėse ir nieko nesugeba. Mere, reik daugiau pasitikėjimo žmonėmis

 4. kaip ir visi jų darbai yra vaidyba, gal gražus spektaklis eilinį kartą žmonėms buvo parodytas, gal bobutės patikės. O man kaimynė skambina ir teiraujsi, kas atsitiko, negaliu patikėti…
  Ir pasakoju, kaip iš tikrųjų yra…
  Ir Jūs tą darykite, reikia žmones šviesti.

 5. Planai gražūs,viskas idealu,tačiau trūksta vieno mažo dalykėlio,paaiškinimo iš kokių lėšų bus viskas daroma.Savivaldybė nėra pajėgi savarankiškai įgyvendinti tokius projektus,manau bus naudojamasi europiniais 2016-2020 fondais.Paprastai sakant,betkuri valdžia dirbanti šioje kandencijoje būtų padariusi vienus ar kitus darbus naudingus rajonui.Valdantieji nutylėdami smulkmenas prisiima SAU nuopelnus kokie jie nepakartojami,darbštūs,skaidrūs ir t.t. ir dar nepamiršta APKRAUTI (švelniai sakant)buvusiuosius,kokie anie neūkiški,na pas mus taip jau priimta.

 6. Matosi iš pažiūros, kas algas su priedais už dyką būvimą gauna. Susiprastų bent antroje eilėje atsisėsti…

 7. GRAND ŠOU….

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*