Naujausios žinios

Vandalų išpuolis Barskūnuose

Informuojame, kad šį rytą [kovo 15 d. – red. pastaba] buvo aptiktos vandalizmo išpuolio pasekmės – į buvusios Barskūnų mokyklos patalpas, išdaužius langą, buvo įmestas neaiškus daiktas, tvyro stiprus tvaikas, matosi degimo žymės.

Ar tai – bandymas padegti, susprogdinti, užnuodyti? Tai bandys išsiaiškinti į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai.

Primename, kad dar vakar Širvintų r. savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, aktyvavusi operacijų centro darbą, buvusios Barskūnų mokyklos patalpose nusprendė paskirti patalpas izoliuoti asmenims, grįžusiems iš rizikos šalių ir neturinties galimybių izoliuotis savarankiškai.

Turime suprasti, kad situacija nepaprasta yra visoje šalyje. Privalome susitelkti, o ne tokiais destrukciniais būdais kenkti. Grįžtančiųjų iš užsienio šalių yra nemažai ir tikrai ne visi gali izoliuotis savarankiškai. Savivaldybės pareiga – suteikti patalpas. Mūsų rajone nėra kažkokių poilsio bazių, vasaros stovyklų. Todėl buvo pasirinktos Barskūnų mokyklos, šiuo metu nevykdančios veiklos, patalpos.

Žmonės turi suprasti, kad izoliuojami asmenys yra įpareigoti vengti socialinių kontaktų, neiti į darbus, parduotuves, viešąsias erdves, turi stebėti savo sveikatą. Rizikos neturint kontakto užsikrėsti virusu nėra. Kada ir kam prireiks šių patalpų – atviras klausimas.

Pasak Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės, patalpas Barskūnuose ketinama sutvarkyti kuo skubiau. „Turime būti pasiruošę priimti grįžtančius žmones. Todėl labai prašau visų supratingumo ir sąmoningumo.“

Šaltinis: www.sirvintos.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*